bugün

Anlayamadığım ısrardır. Neden kendini hep disariya atiyorsun sayin bahceli millet kenara cekilmen icin mi oy verdi sana. Yakin zamanda tek basina iktidar da olamayacagin belli. O zaman hukumette bulunabilmenin tek yolu koalisyonken neden her firsatta ben koalisyonda olmam ama akp chp mutlaka koalisyon kursun diye israridir.
Koalisyon olmayacak.Demedi dersiniz.Ekim-Kasim ayinda secime gidilir.Dogu buz tuttugu icin Hdp'ye oy veremeyecek bir cogu.Akp tek basina iktidar olacak.Bak yaziyorum buraya.
suçluluk psikolojisidir. meclis başkanlığı seçiminde yaptığı tuhaf kıyak sonrası oluşan büyük tepkiden tırsmış, aklı başına gelmiştir. yaptığı hatanın farkında. ayrıca ülkenin yeni bir seçim israfı kaldıramayacağını da biliyor. ekonomi, turizm bitik, dolar 3 tl.ye yaklaştı, malum kış şartları da daha da ağır olacak. sorumluluk almadığı için istiyor ki bir şekilde koalisyon kurulsun, devlet işleyişi normalleşsin yoksa bu vebalin altında kalkamaz. ben sıktıramadım bari siz yapın da ben arada kaynayayım duruşudur.
O tdk ki ne güzel nimettir.
yüz verdik ıstarını istiyor efendim

ulan anlamadınız mı , adam en başında dedi , ben seçmenimle mitingde buluşurken bunlardan birine hırsız birine terörist dedim , ben bunlarla aynı masada oturmam tek başıma takılırım diye , adam söylediği lafı yemiyor , yemedikçe de kendisine oy atan herkesin hayır duasını alıyor , takdirini kazanıyor

dün dündür bugün bugündür anlayışını siken atan bir yaklaşım sergiliyor bahçeli , birilerine de bu batıyor zaten

ulan şu memlekette en delikanlı siyasetçi bu adam , yine de yaranamıyor size amk
hariçten gazel okumak daha kolay geldiğinden.