bugün

aşağıdaki zavallı kızdır. allah sonunu hayır etsin. umarız ki bunu okuyan yetkililer babasına ulaşıp gereken cezayı verirler.

http://tinypic.com/view.php?pic=24gjbk7&s=8

http://tinypic.com/view.php?pic=nlwvm9&s=8

bu da ekşi sözlük teki konuyu açan kişiye göre ( ki o kişi avukat ) babasıymış;

görsel
(bkz: babaya bak aq)
(bkz: şam babası)
Dünyanın en aşağılık insanları
Allah korkusu olmayan .
ne hale geliyor bu ülke?insanlar kendi evlatlarına zarar verecek kadar ne yaşıyor?
ülkede artan kadın cinayetleri,tecavüzler,kendi kız çocuğuna zarar verecek kadar canileşmek..farkındaysanız artık kadınlara uygulanan şiddet olaylarına iyice alıştık.kocası tarafından dayak atılan kadınları söylemiyorum bile,onlara da o kadar alıştık ki sesimiz artık çıkmıyor bizim,keşke çıksa ama çıkamıyor.
ne hale geliyor bu ülke,ne hale geliyor bizim insanlarımız?
akp'ye oy veren babasının hışmına uğramış zavallı kızdır.

bir de salıvermişler ibneyi. al işte hukuk da kalmadı ülkede..
rezalet görüntüler, insanlığa sığmayan davranışlar, utanç verici bir baba, çaresiz anne, mağdur küçük kız. bu ülkede bu gibi adamları caydırıcı ne yasa var ne önlem. o kadar işkence yanına kar kalıyor, serbest bırakılıyor. peki bundan sonra o masum yavrunun başına geleceklerden kim sorumlu? hangi akla hizmet elini kolunu sallaya sallaya gezme hakkı veriliyor bu adama?! ne kadın haklarını ne çocuk haklarını ne de adalet kavramını içselleştirememiş olmak gerçekten çok acı.

o görüntülere bakıp bakıp yüreğimizi dağlamakla kalmayalım, yine birileri kurban gitmeden elimizden geldiğince farkındalık yaratalım, birlik olalım.
twitter'da #kadıncinayetleri hashtag'ini kullanarak @ailebakanliği ve @aysenurislam profillerine tweet atabilirsiniz.
az önce twitter vesilesiyle okuduğum, gece gece moralimi alt üst eden haber.
yahu babasın sen; hangi düşünce kendi öz evladına böyle bir hayvanlığı yaptırtabilir diye düşünüyorum ve cevabını bulamıyorum. yaptıklarının aynısını itinayla bu yaratığa uygulamak lazım. his yoksunu, şerefsiz herif. caydırıcı bir kanun yok, olsa da uygulayan yok. balık baştan kokar misali, nereden başlamalı onu da bilemiyorum.
Ben idam diyorum.
Ama yşma hkki .s diyecek hümanist bozuntusu var mi?
O herifi çekip çıkartıp insanlığa sunanın ölüsünü sikeyim. Onu içeri atmayan adaletin de kalıbını sikeyim. Bu saatten sonra o herifi istanbulda barındıranların da feriştahını sikeyim.
Hakim salıvermiş. Şaşırdık mı? Hayır.

Olm bu hukukçuları vicdandan yoksun bırakan nedir? Bilen deyiversin.

Sonunu düşündükçe üzüldüğüm kızdır.
insanlık dışıdır böylelerine ibretlik ceza vermek gerek ki bir daha yapamasın .