bugün

Aşık olduğu o yakın arkadaş tarafından biliniyorsa artık o kız aşık olunan, arkadaşta en yakın arkadaş değildir. Gizli aşk yaşanıyorsa artık, kaderine küsüp sümükleri çekmekten başka birşey kalmaz kişiye.
çok ters bir durumdur zira;
- en yakın arkadaş ise o kıza aşık olduğunu biliyordur. hani insan sevdiğini, üzüntüsünü falan herkese anlatmaz ama en yakın arkadaşla bu durum paylaşılmıştır. en yakın arkadaş bu durumu bile bile aşık olunan kızla yattıysa o artık en yakın arkadaş değildir.
- ha en yakın arkadaş bile o kıza aşık olduğunu bilmiyorsa yapacak bir şey yoktur zira en yakın arkadaş için olay sadece bir kızla yatmaktır.
- kız eğer en bu aşkı biliyorsa ve yine de en yakın arkadaşla yatıyorsa en naif söylemke yanlış yapmıştır. ama eğer bilmiyorsa yapacak hiç bir şey yoktur yine.
kıskandırma amaçlıdır, üzerinde durulmamalıdır. *
eğer yatakta basma durumum olursa, aralarına karışıp grup yapma olayını düşünebilirim.
bu kadar ağır bir şerefsizliği yapacak bir kıza zaten, o saniyeden itibaren aşk ve sevgi adına birşey hissetmem.
o or*spuluk yaptıysa, ben iki katını yapar, oracıkta makatından beceririm.
(bkz: cinayet sebepleri)

edit: **
en yakın arkadaşın ölümüne sebep olacak durumdur, en azından ben dayanamazdım öyle bir şey olsa...
türk filmlerinden fırlama mazoşist duyguyu oluşturacak eylem.
...
-artık bacın olur!
+bübüü*
cümleye genellikle benim değil bir arkadaşımın başına gelmişti ordan biliyorum diye başlanır.