bugün

Bir kayserili bozkurt arkadaşım şöyle yapar:
"Ğusura ğalma sevdiiim gendime formattattım seni yedeklememişim."
öldürüp baraja atmak.
Baskasina asik olmak. Sonucta civi civiyi soker. Eski sevgilim oyle yapmisti. Ama bazen sokemiyor iste.
Madem unutacaktik neden sevdik? Bak 5. seneye giricem 4 ay sonra onsuz. 5 yılda sadece 2 defa gördüm. Bir keresinde aynı gün eski lisemizi ziyarete gitmisiz, tesadüf ya. Diğerinde duydum bi avmde kan şekeri ölçüyor, müstakbel doktor olur kendisi, gittim karşısına çıkayım en azından aa sende mi buradaydın derim evet yada senin burada ne işin var diye bir cevap alırım sesini duyarım diye. Gittim avmye yürüyen merdivenle çıktım ikinci kata. Sağlık çadırını buldum önce. Biraz dedim izleyeyim burada mi emin olayım boş yere deldirmeyelim parmağı. Az sonra gördüm. Üzerinde ne vardı hatırlamıyorum sadece gülüşünü gördüm ben. Alnına düşen saçlarını geri atarken beraber çalıştığı arkadaşına, çocuğa, gülümsüyordu. Gidemedim, kaldım coktugum bankta, 5 buçuk saat avmde oturdum o gun hiç yerimden kalkmadan. Ne gidebildim yanına ne de o beni gördü. Gülüşünü izledim doya doya. Bu sene yine bekliyorum bilmem ne diyabet haftasını, bir umut... Şimdi soruyorum sana, ben bu kadını unutayım da en basitinden o 5 buçuk saatimi çöpe mi atayım? Bir beklentim yok artık, kız arkadaşım da var hatta. Ama yine de o kadını sevmek, sevmiş olmak hayatımı ne kadar değiştirdi, ne kadar büyüttü beni? işte bu yüzden unutma o kadını kardeşim. Başkasını sev, o başkalarını sevsin ama yine de unutma onu. Çünkü onu sevdiğini hatırlamak sana insan olduğunu hatırlatacak ve bundan da güzel bir şey yok.

Beklentin yoktu neden gittin diyen kardeşlerim için not: Hala gülüp gülmedigini görmem gerekiyordu yada nefes alıp almadığını. Beklentim buydu. Ama bu saatten sonra aşkımdan ölse o defter bir kere kapandi.

Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ediyorum. Bir kısmı konuyla alakasızdı ama yine de içimi dökmem gerekiyordu. iyiki varsınız.
bir başkasına aşık olmak en kısa yolu. o bir başkasını bulmak asıl mesele o işte. yoksa aşk, senin içinde yaşattığın kadar işte.
Unutamazsın. Tıpkı sinirsel bir hastaya yapılan sakinleştirici gibi zaman içinde alışır nefes almaya devam edersin, etmelisin. Hayata 1 kez geliyorsun ve hem dünyalık hem ahiretlik en iyi şekilde işleri yapmalısın.
sevdigini unutur insan ama aşık oldugunu unutamaz seni dipten çekip çıkarışı, mimik jestlerini değiştirecek kadar kendine alıştırması.. kısaca seni sen yapmıştır. insan kendini nasıl unutmak ister?
Kendinizi kandırmayın gerçek aşk unutulmaz.ölene kadar hep biryere durur.
Sürekli bir uğraşınız olsun ve yeni insanlarla tanışın.
Aşık olduğunuz kişiyi unutamıyorsanız sizin salaklığınız.
Bırakın bu ergen duyguları tavırları hayat aşk acısı çekmek için çok kısa.
Hatırlamak için neden bulan unutmak içinde bulur.

Ben kendimi bile unutmuşum amk. Aşk meşk sikimde mi olur? Ahaha.

Olm 250 gr için kırk takla atıyorsunuz amk.
unutup ne yapacaksin göm tarihine...
Unutursun icin yana yana..
Gökyüzünü doldurduğun hayallerini skip attıysa, her sabah kabuslara uyanıyorsan unutmalısın bunun bi yolu yok zamanla alışıyorsun sadece.
unutmuş gibi yakmaktır. ben bikeresinde öyle yapa yapa yanlışlıkla unuttum. sonradan aklıma geldi.