bugün

şu torbaya lütfen üfler misin sevgili kardeşim denildiğinde insanı pişman edecek kadar ağzından süt kokusu çıkan yazarların şu anda sözlükte yazıyor olmasıdır.

tı tı tı tı, ne desem nasıl anlatsam kimin omzunda ağlasam da acımı paylaşıp da dindirsem bilemiyorum allah canımı alsın!, yahu pek nadide kardeşim senin şu anda ders çalışman gerekmiyor mu? yav sütünü içip de 3 kuluvallah bir elhamını okuyarak yatağa girmen gerekmiyor mu da hala kendini yazardan sayarak yazı yazıyorsun ya ayıp değil mi ya!. neyse ya uzattıkça eksiler gelecek biliyorum sonra üzülüyorum inanır mısınız!. hayırlısı olsun.
önce kendine bak lan bebe denilecek adamın çok bilmişliğidir.
(bkz: efkarlaninca süt içen yazarlar)
(bkz: aslansütü)
kaçınılmaz bir gerçektir. efendi olanlar gayet güzel de, henüz kişiliği oturmamış, hazımsız ve zorlamalı tipler pek çekilmiyor açıkçası.
çoğu entryde belirginleşendir.
eski yazarların çok çabuk ötekileştirdikleri yeni yetme yazarlardır.
hatırlatılmalıdır ki 1.2.3.4.... nesil yazarlarda bu yollardan geçmiştir.
yazarın kısa süre önce malibu içtiğine dalalettir.
(bkz: malibu)
çok güzel bir olaydır.
yazar olup yazanlar için konuşursak tabi ki. hee sözlüğü haydar dümen köşesine çeviren genç kardeşlerimize de itidâl çağrısında bulunuyorum. yapmayın etmeyin.

he bu arada cafede bile mutlaka sıcak süt içerim aşağılamayın gençlere kötü örnek olmayın.

büdüt: imla
her genç olan sözlükte durmayacak diye birşey yok bence. insan kendinin farkına varabiliyorsa istediği her ortamda saygı görerek durabilir.
(bkz: acı ama gerçek)
yaş sınırı var mı süt kokusunda.
(bkz: leş gibi süt kokmak)
(bkz: sütkolmetre)
Belki süt içmeyi seviyordur diye düşündürür.
(bkz: sütü seven kamyoncu)
ağzı başka bişey kokmasından iyidir denilerek işin içinden çıkılabilir.
çok tatlı yazarlarız.
Sütün faydasını bilen türk evladı.

(bkz: türklerin en belirgin özellikleri)
aslan sütü kokuyorsa eğer? ya ozaman?
aynı zamanda lap enzimi bulundururlar.
normaldir. inek sütü içmiştir, helaldir. hatta şu an benimde ağzım süt kokuyor.. eee?
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
yazarı tahmin ettim, başlığa tıkladım, hiç şaşırmadım.
(bkz: olum sütünü içtin mi)
(bkz: olum sütünü içtin mi git yat şimdi)