bugün

aşırı sinir anında feci bir kavgada yapılmışsa iki tarafın da utanması sonucunda, ilerleyen günlerde önemini yitirecek durumdur. fakat medeni iki insan olarak, hiçbir çiftin bu işe uzaktan yakından girişmemesi gerekir. tarafların birleşmesi durumunda ileride pek sorun yaratmayacaktır bu küfürleşme olayı, kimi zaman olay çığrından çıkar; o kavgalar da ilişki boyunca en fazla 3 kez olur zaten, daha fazlasını kaldırmaz bünye. bu sebepten ötürü uzak durulması gereken pis bir iştir. ama sevgi her şeyin üstesinden gelir ve bu iğrençliklerinizi bile örter. evet, o denli sevdiğiniz insana küfredebilirsiniz; o sizin dengesizliğiniz.
bir de bunların yüzsüz olanları da vardır.. hem suçlu hem güçlü modundadırlar..
(bkz: küfür ederek ayrılan sevgilinin yüzsüzlüğü)
insanın kendisine yakışanı yapmasıdır. kendinize yakıştırıyorsanız edin küfrü.
doğrusu için: (bkz: küfür ettiği için sevgiliden ayrılmak)
kendine etmektir.. küfür edecen iki gün sonra barışıcan. buna sıçtığın boku yemek denir. etme kardeşim etme ki gün gelir yüz yüze bakınca "ağzına sıçiim lan" dediğin adamın ağzını öpeceğini hatırla.
gereksizdir.asaletten ödün verilmemeli.
ayrışığın bokunu çıkartmaktır. bir daha geri dönmeye yüzünüz olmaz eğer siz küfrettiyseniz. küfür yediysenizde bı dusunursunuz ben bunun ıcındekı orospu çocugunu nasıl fark etmemişim diye.
boku yediğiniz andır. hem tekmeyi yemişsinizdir bir de nekadar acı cektiğinizi iyice kafasına sokmak için küfretmişsinizdir. ertesi gece hiçbirşey dememiş gibi dilenmeye başlandığı da görülür genelde ama kız sizin ne kadar aciz olduğunuzu anlamıştır bikere ona karşı.
Yapamadığımdır. En fazla şu şekilde olmuştur. Şiddetli tartıştıktan sonra eski sevgilim benim ayaklandığımı görünce ben oturuyorum hala demişti. Bende sen oturabilirsin ama ben kalkıyorum demiştim.

O an baya havalı hissettiriyor da sonrasında canın yanıyor. Geçiyor zamanla tabi.
Bunun bir de (bkz: ayrılan sevgiliye küfretmek) versiyonu var.

Ayrılırken anlıyorsun karşındakinin ne kadar adam olduğunu.
görüldü 22:52 yapmak en iyi damage veren skill.
Ne diye seviyeni düşürüyorsun, yaşanmışlıklara yazık.
Talihsizlik örneğidir.