enteresan bir tiplemedir.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

6 gün abartılı tamam. 5 gün giyiyoruz..

ben bunu yazarken yazılmış hemen üstte. aynı pantolondan birkaç tane var *
benim parasızım uzatma diş çök töbe iste.
Yahu adamın üç pantalonu var üçünde Levi's 501 değişse ne olacak varsın giysin ziktiret.
siyah pantolon giyenlerin yaptığı sanılan durum. hayır efendim bir sürü pantolonum var aslında, her gün ya da bazen 2 günde bir farklısını giyiyorum ama sonuç? siyah olduğu için anlaşılmıyor.
jeanler de aynı tarzda hep.. bluzlar, gömleklerle fark yaratılmaya çalışılıyor ama pantolon sanki hiç değişmiyormuş gibi.

bıktık usandık lakin 2 günden fazla üst üste giymedik aynı pantolonu! *
Behzat ç deki hayaletin aynı gömlekten 15 tane almasına özenen insandır.
Benim, üstelik 6 değil 7 gün aynı pantolonu giydiğim de oluyor. Yalnızca pantolon mu? Gömlekte aynı! Zerre umrumda değil.

Hangi kıyafeti giysem diye düşünecek kadar fazla zamanım yok.
hijyeniklik açısından hiç bir sakıncası olmayan eylemdir. nasıl mı? 15 ay boyunca aynı kot pantolonu giyen biri pantolon üzerindeki bakterileri araştırdığında zararlı herhan....amaaan, devamı şu linkte işte: https://onedio.com/haber/...ak-ediyor-musunuz--731482

yani her türlü zarar verdiğimiz şu dünya için ufacık bir iyilik yapın da daha uzun süreler giyip yıkatmayın o kot pantolonlarınızı.
pis insandır. çok kötü kokular yayması muhtemeldir. yüzüne dahi bakılmamalı, en az 10 metre uzakta nefes alınmalıdır.
bir araştırmada kotlar da bir hafta giyme ile bir ay girme arasında kirlilik olarak bir fark yokmuş. o yüzden kotlarınızı rahatça giyebilirsiniz.