bugün

Arkadaşımın çürüyüp kapkara olmuş sag dişini çekmek icin sag tarafa iğneyi vurup uyusmasini beklemeden arkadaşı masaya alıp kapkara dişi göremeyen gidip tam simetrigindeki sol disi çeken müthiş hekimleri olan diş kasabı hastanemsi. Sonra bu millet diş hekimlerinden niye korkuyor. Neden ağrıyı çekip çekip de gitmeye götü yemiyor. Böyle orospu cocukları yüzünden iste.
Arkadas uzun süre diş hekimi korkusundan gitmemiş. En sonunda ağrısı artınca gitmiş. Doktor çekelim demiş. iğneyi vurmuş. Biraz sonra masaya almış. Arkadas diyor ki "sol dişimi tutup anında çatırt diye parçaladı. O an salıverdim kendimi. Dişin gelmediğini sağlam olduğunu farketti ve uğrasa uğrasa o dişi parça parça çıkardı diyor.
Suan adamın ağzında sag tarafta kapkara bir çukur(evet artık oyulmuş ice doğru ) ve sol tarafta tam simetriginde boş bir diş yeri duruyor.
Arkadas solun ağrısından sagi unutmuş uzun süre.
Şahsen benim de diş hekimi korkum var. Diş abi başka bişeye benzemiyor. En ufak sizi canından bezdiriyor adamı.
Benim de ilk ve tek gittiğim diş hekimi Beykoz ağız ve diş saglıgı merkezinde çalışan önder şenormancıdır. isini çok güzel yapıyor. Hem hastasına saygılı hem yaptıgı isin ciddiyetinin bilincinde bir hekim. Keske hepsi böyle olabilse. Ama gerzek gerzek mahluklara diş hekimi diyoruz maalesef.
Önder Bey'den gayrısına gitmem ve gitmedim de. Tavsiye ederim.
Ataşehir mi. Allah muhafaza.