Gitmişler oraya ahlaksız bir fotoğraf asmışlar. kimsenin değeri ile bu şekilde alay etmek doğru değil. dikkatimi çeken 2 husus var. 1. olarak uludağ sözlük gibi kurumsal sayılabilecek bir sitede kürtlerle alakalı değil liderlerine bütün kürtleri genelleyerek aşağılayıcı hakaretler tonla var ve kimse bu kitlesel hakarete ve küfre ses çıkarmıyor burada.
2. uludağ sözlüğündeki kemalistlerin özelliği değilmiş. birisi kemalizm veya mustafa kemal hakkında bir yorum yapsa (ki instaframdaki resim ve hakaretin savunulacak hiç bir yanı yok) hep aynı teraneler.
senin anan kim olur belli mi olurdu (bunu devamlı söyleyenlerin annesi ile bir problemi olduğunu düşünüyorum)
arap bilmem nesi (adam bildiğin arap düşmanı gitmişler ona bile aynı lafları saydırmışlar. )
o zaman bu ülkeden git (tabi ben küfürlü taraflarını yazmıyorum. burada iki problem var biri diğerinden sonra gelen. ilk olarak neden gitsin. ondan öncede osmanlının bi sistemi vardı osmanlıcı zihniyet de size gidin hollandaya istemiyorsanız diyebilir. Eğer derseniz burası artık bizim yönettiğimiz bir ülke o da geçti artık sizin düşünce tarzınız bir kaç sosyal site ile sınırlı.. Ülke yönetimi başka zihniyetlerin elinde. siyasi ortama bakarsak yasalarda gevşediğine göre bu saatten sonra kimsenin zorla mustafa kemali veya kemalizmi sevmesi mümkün değil. en iyi ihtimalle yüzde 40 lık bir kitleniz yüzde 10 luk pasif olmayan bir çalışma ortamınız var.
o halde kimi nereden kovuyor bunlar. şu an bu sevmediğiniz kürtlerin dahi kemalistlerden çok daha fazla etkisi var şu ülkede, bunu genelde terör şu bu ile arttırsalarda bu realiteyi değiştirmez.
ılık su müslümanları devleti yönetir kimseye gidin burdan demez.
kürtler elinde silah avrupada ve türkiyede koşturup durur kimseye gidin buradan demez.
elinde olmayan diline vurur derler, kemalizm yandaşları bu nedenle mi yukarıda saydığım ipe sapa gelmez iki üç meseleye sarılıyor vesselam.
tüm kürtlere mâl edilmemesi gereken sayfadır.

kürtlerle hewaller bir değildir.

not: türk.
Atatürk düşmanı yobazların ne düşündüklerini merak ettiğimiz sayfa.
Atamız zamanında dedelerine boruyu değil ipleri döşemiş olduklarından kaynaklanan oluşumdur. itibar edilmemelidir. sen siklersen bunlar kendini umursanıyor falan sanır.