bugün

eskiden bir erkek 18 yaşına geldiği zaman milli olmaya giderdi karıya falan artık karılara geçti bu hayır sadece milli olsalar yine iyi bir de bunu paylaşıyorlar asıl ahlaksızlık burada. sanki erkeklere nispet yapar gibi bu ne amına koyiim. çok da şeyimizde sanki o sizin namussuzluğunuz.

son yıllarda moda olmuş nedir bu ben bakire değilim artık geri kafalı değilim çok modernim keyfime bakarım zihniyeti.
batı özentisi yeni nesil gençlerin kültürümüzü bozmasından ileri gelir.

işte çevremizde görüyoruz 14-15 yaşındaki kızlar sokakta kucaktan kucağa hopluyor. sosyal medyada özentilik, popilik uğruna her şeyi yapabilen tenekeler mevcut..

yukarıdaki yazar da değinmiş evet içler acısı bir durum erken yaşta seks yapıp, anne baba sözü dinlememek, amı götü açıp dışarı çıkmak modernlik olmuş.. birde ben geri kafalı değilim s. s. diye bunu vurgulamaya çalışırlar.
gayet normal bir durum zira kadın erkek eşittir. kültürünüzü de alınız bir yerinize bir şey ediniz.
Birde avrupa da yaşan türk bacılar var, özellikle evlenmeden 1 gün önce bekarlığa veda partisi veriyorlar.

Bu bacılar parti yapılan eve "polis", "itfaiyeci", kılıklı striptizci erkek alıyorlar, yada bu işin yapıldığı özel barlara gidiyorlar.

burada striptizci erkeğe gelin adayının oral seks yapması adeti var, bazı partilerde misafir bayanların bazılarının gelen striptizci ile alenen herkesin gözü önünde seks yaptığı da biliniyor.

Yani işin özü artık herkes istediği gibi yaşıyor, ertesi sabah ilk duyduğunuz söz "ey ben namusuma çok önem veririm"