bugün

zamanla komsulara oturmaya giden anne
modem kablosunu takıp internette gezinen anne microsoft merak eden..
modem adaptörünü saklayan anneanne buna sebep olmustur.
zamanla ''ben microsofta gidiyorum'' diyen annedir. dizginlemek gerekir. ama evde bir hacker annenin olması kadar mutluluk verecek başka bir meslek yoktur. okul da bile havası atılabilir.

ismin? kuku.
annenin mesleği? hacker ''o''

şeklinde güzel diyaloglara girilebilir. inanmayanlara, anneye verilecek kordinatlar gösterilerek kanıtlanabilir. ne güzel lan!
(bkz: misafir ol gel bana hacker lar açarım sana)
- hanımlar geçen gün dantel örneklerine bakıyorum netten bazı örnekleri satıyolar parayla bende patlattım ftp'lerini aldım bütün örnekleri.
+ aaa ayol naptın sen kız basmasınlar günümüzü
- yok şekerim 5 farklı bilgisayardan dolaşarak daldım
+ daldan dala daldan dala diyosun yani hayatım
- aynen öyle şekerim.
bilgisayar teknolojisinden istifade edilerek hazırlanmış haftalık altın günlerinin bir yıllık sürecindeki tüm buluşma adreslerini kendi evi olmasını sağlamak maksadıyla apartman web sunucusunu kırmış, gözü dönmüş annedir. çözümü, kadınları mücevher ve teknolojiden uzak tutmaktır.
bilgisayarı açmayı zar zor öğrenen annenin, evlatları gibi facebook, msn, sözlük gibi oluşumlarda vakit geçirmeyip, eğitim videolarıyla kendisini geliştirip hacker olması ve ardından da eğlence niyetiyle komşularını hacklemesi olayı. olur mu olur, anneler hırslı insanlardır.

anne: oğlum fatma teyze'nin msn adresini çaldım hehe.
biz: ee manyak mısın anne, ne işine yarayacak?
anne: bu ay bizim aidatın yarısını onlar ödeyecek, yoksa vermicem şifresini hahaha.
biz: vayt anne, sen biraz daha takıl, benim işim acele değil. benim de bir kız arkadaş var da, çalarsın demi şifresini. *