bugün

haklı kimsedir. zira ak parti anketlerde gösterilenden hep daha fazla oy almakta. zira ak parti anketlerin değil gerçeklerin var ettiği bir yapılanma.
bu arada ak parti fanatiği falan değilim. sikimde değil ak parti falan. beni ilgilendiren şey memleketin düze çıkması. 80 darbesini, faili meçhulleri, pkk gerçeğini, karakollarda işkenceyi, yokluğu, yoksunluğu, açlığı, postmodern darbeleri, banka boşaltmalarını, dolar istismarını, 27 nisanları, 367 garabetini, parti kapatmaları yaşamış biriyim ben.
haliyle ak parti içinde çalıp çırpmış olması muhtemel 3-5 tipin şahsım adına furuattan öte bir anlamı yok. hırsızlık yaptılarsa allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
benim için ak parti eksik güdük ilerlese de ileriye doğru giden bir araba. diğer arabaların hepsine binmiş birisi olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bir adım ileri giden yerinde durandan her daim daha iyidir.
77 yaşında annem bile şunu diyor;
akşama kadar ak partiye küfür edeceklerine halka ne yapmak istediklerini söyleseler daha çok oy alırlar.
halk eleştiri değil icraat görmek istiyor.
bir adım atan haliyle hep önde oluyor. kuru laflara karnımız tok. ideolojilerle doyulmadığını öğrendik.
haliyle bu durumda ak partiyi kimseye yem etmem zira alım gücüm arttı. benim adıma konuşanın hayatını sikerim. zira alım gücüm arttı yavşak herif. ben biliyorum 2000 deki maaşımla ne yapabildiğimi şimdiki maaşımla ne yapabileceğimi.