bugün

türkiye cumhuriyeti devleti içerisinde yaşamak diye tanımlanabilir.evet bizimde amaçlarımız var amaç denebilirse işte bunlar.
euro ve fifa kupalarını kazanmak.hangi türk istemezki.
slav ırkından güzel bir bayanla birlikte olmak.
sex, sex, sex.
hiç çalışmadan para kazanmak.
her türlü günahı işleyip cennete gitmek.elhamdülillah müslümanım kelimesini dillendirmek.
evet bunlar bizim amaçlarımız ve boktan daha nicesi.bazen ezilen, öldürülen bir filistinli olmak istiyorum.şu boktan adalete kavuşmak için savaşmak istiyorum.bir zenci olup beyazlardan nefret etmek istiyorum.bize zamanında yapılanları unuttuğumuz gibi unutmak istemiyorum onların yaptıklarını.
başka bir amacım olsun istiyorum.tv de gördüğüm taş mankenlere çakmaktan başka bir amacım olsun istiyorum.
bazende çocukca rüyalara kapılıyorum bilim kurgu filmleri izleyip.keşke dünyayı uzaylılar yada zombiler ele geçirsede savaşsak yaşamak için şu boktan hayatımıza geri dönmek için savaşsak.o tv de görüp hayal kurduğumuz o mankenleri tekrar görmek için savaşsak.
her gün o aptal kutunun karşısına geçip uyutulmak için savaşsak.şu dünyanın aptal sistemini özlemek istiyorum bazen uzaklaşmak istiyorum ondan.çokmu şey istiyorum?