bugün

Yemeği yapıp bi de sana kendi eliyle mi yedirecek.

Not: bu bir espridir.
Kendi elim varken neden o yedirsin ki.
Sen yine de gel bizim soframız herkese açık.
söylem değil sıçmıktır zira gerçek bir Müslümanın böyle bir şey söylemesi akıl kârı değil.
spastik bir birey söylemine benzeyen cümledir. oğlum gerizekalımısın ki adamın / kadının elinden yiyecen al kaşığı kendin ye bu bir..

iki ; alevilerin yemeği de yenir dostlukları da güzeldir. mağarada yaşayan ayı gibi evden dışarı çıkmayıp götünüzün altında minder tespit kasmayın az sokaklara çıkın 2 insan tanıyın..
katıldığım önermedir.

kimsenin elinde yenmez kardeş, ayıptır ya kaç yaşında adamsınız, yemeği de mi ağzınıza versinler. kendi elinizle yeyin b'olum.
Yaratıcısını utandıran yaratılmışın yargısı.

Bu tür fitne fesata zemin hazırlayan cümleleri düşünceleri üretenler o an kendi kendini imha etmeli. Kimseye zararı dokunmadan yok olmalı.
ilk bizim soframıza davet edilmeniz gereklidir o yemeği yiyebilmeniz için .
o öğretmen değil onun bunun götünü yalaya yalaya oraya gelmiş bir yığıntıdır.
Çünkü aleviler yemeklerini tabaklarında yer ve misafirlerine tabakta ikram eder sözünün karşılığıdır.
(bkz: kaldırınca herkese yeter)
Sikimsonik laf.
Dun bi yumurtali kiyma yapti yemin ederim anam yapamaz.
Tabak dururken, bir insan neden başka bir insanın elinden yer ki?
23 yıldır zıttını yaptığım eylem. canım anam öpüyorum ellerinden.
zıkkımın kökünü yiyin.
(bkz: yarrak var Gürkan yer misin)
hassiktir oradan demek istediğim ifade. Gayet güzel yenir. Alevi olmak suç mu amk?
Not:alevi değilim. Sunniyim demekten de tiksiniyorum. Müslümanım olm ben. Namaz kılan oruç tutan günah da işleyen basit bir Müslüman kulum.
Ben yedim,ve de çok sevdim lezzetlerine maşallah. Ayrıca evlerinde kaldım,aile ortamını gördüm çokta sevdim. Önyargılarınızda boğulmanız dileğiyle.
sanki zorla ağzınıza tıkıyorlar amk.

gavur markalarına saldırırken iyi.

ecnebinin kolasından ekmeğine kadar para verip ye, aleviye gelince yalandan duyar kas.

gırtlağı sikilesiceler sizi.
Hz Ali nin yolundan giden; kur an ve sünnete uyan adam baş tacıdır. Aşure günü aşurelerini hiç affetmem. Alevi " ben müslümanım " diyor mu kardeşim? Diyorsa yemeğinide ye, kızınıda al, kızınıda ver.
tadı güzelse acımam yerim hacı.
Faşistlerin elinden su içilmez şeklinde yanıtlayacağım önerme.

--spoiler--

iNSAN Olduğunuzu hatırlayın, geriye kalan herşeyi unutsanız da olur." ( Russell - Einstein Manifestosu, 1955).
--spoiler--
ahlaktan falan bahsetcekdim dedim değmez sildim. sen alevi değil sunni,hanefi falan hiç bi tanesinde nyiyemezsin.
ne kadar aptalca söylem ya bırakın bu ırkçı kafayı bunu söyleyen agır maldır.
Aleviler götunuzu sike * kiskirticilign okulu var mi acaba vay efendm patlak kzlar vurusuyor vay kapali ama tokmak degmedik yer kalmamiş vay efendm sunni way ateistler muslumanlara sallarlar atesitlikleriyle gurur duyarlar simdi bi kere kategorileniyosak çerkezlerinde dassani yesinler kaya gibi milliyetci kürtlerimiz var ve erkekten daha erkek mert delikanli kzlarimiz var burdan bir kac patlak prezervatif cocugu cikipta ayhhh aleviler şöyle kürtler böyle .....bir ana rahmine surdan bir çerkez mavi gözlü die tarifle mi düştüler çok merak ettiğím bisey -) götlük yapmayn saygi duyulacak yanima saygilarla. Mucks.