bugün

Aldatmak, ilk olarak kafada başlar sonra gözler ilerletir zamanla gizlice kurduğun ilişki de son noktayı koyar. Ama şu da bir gerçek ki sadece başkasıyla gizlice birlikte olmak değildir aldatmak. Aldatmak dediğin o pis şey bir tek bu olamazda zaten. Bir erkeğin bir kızı güzel bulması aldatmak değildir fakat o erkek o kıza güzel gözüyle ikinci defa bakarsa veya güzel kız biraz arkadaşça muhabbetim olsun çabasına girerse aldatmış olur o erkek. Arkadaş olma çabasına girmesine bile gerek yok güzel olduğu için arkadaş olmak istemekte,düşünmekte aldatmaktır. Evden gizli çıkarsa insan aldatmış olur işte o zaman. Yanında ilişkide olması istenmeyen kişinin olmadığını söyleyip yanında olmasıdır aldatmak. YALANDIR aslında aldatmak. O olsaydı daha mı iyi olurdu düşüncesidir aldatmak. Aldatabileceğini düşünebilmekte aldatmaktır. O AĞLARKEN SENiN GÜLÜP EĞLENMENDiR ALDATMAK ki ağladığını biliyorsan.

Kafadadır aldatmak.

Kötüdür aldatmak.

Aldatmayın be. 2-3 saatlik zevk için değer mi canım dediğiniz şahsı üzmeye? incitmeye? nefret gözüyle bakılmaya?

Not: Aldatılmadım , Aldatmadım.
sadakat konusuna çok takanların düşüncesidir. bu kadar kasmamak lazım, elbet birisini beğenmişsindir güzelmiş be demişsindir.
zaten orada söyledim birisine güzel demek aldatmak değildir. dedim zaten güzelse güzel kızmış derim ama insanın gözü sürekli o kişide olursa aldatmış olur işte.