bugün

Para nelere kadirmiş meğer. Al baraka türk reklamında banka önüne kamyon geliyor, içinde takım elbiseli banka çalışanı robotlar var. işçiler robotları bankaya taşıyor ve eski çalışan banka personeli robotlarla değiştiriyorlar.Robot bankacı kadın yerine oturtulur oturtulmaz çalışıyor ve müşteriye gülümsüyor. Eski bankacı robotlar da kamyona geri taşınıyor.

Pes yani bu kadar olmaz. Tamam b*k gibi paran var, teyyarelerin, yatların sarayların var ama insan olamamışsın, kendi bankanın çalışanına böyle hakaret olmaz. Demek ki sen insanları eskiyince atıp yenisini alacağın bir mal gibi görüyorsun, bir de utanmadan övünüp bayağılığını reklam ediyorsun. Şimdi ben bu bankada çalışan biri olsaydım ne hissederdim acaba? Yüksek maaş alıyorum diye sineye çeker işime devam edermiydim? insanın bir şerefi, haysiyeti vardır. Bu bankanın çalışanlarına acıdım hakkaten.
taraf ve radikal gazetesinde tam sayfa ilanlarını görerek, liberal dünyamı dumura uğratan ve aklımda ihsan kalkavan'ı getirmeden edemediğim faizsiz bankacılık bankacısı.
yeniliği konu alan reklamdır.