bugün

bu ülkenin, akp'nin tapulu malı olmadığı bilinciyle vatandaşlık hakkı olandan yararlanmaktır. aksini düşünmek abesle iştigaldir.
Ne kadar dışa vurmasada içinden, vay güzel yapmışlar hakkaten diye mutlaka geçiren muhalefetin yaptığı eylemdir. Arada sırada parayı kendi cebinde mi veriyor ? Benim vergimle yapıyor diye saçma iddalarda bulunmaları, inkar politikasının bir sebebidir. Zamanında verdiğimiz vergileri karıyla kızla yiyen, zengine peşkeş çekeni vekilleri, ya yaşı itibarı ile görmemiş, yada aynı politikayı güttüğü için görmemezlikten geliyordur Aslında içinden ne yapıyorum lan ben ? Adamlar güzel bir hizmet yapmış, içimdeki nefret yüzünden ona bile muhalefet oluyorum diye geçirirler.

ımf ye borcun bitmesini bile. imf ye borcumuz bitti ama şuraya şu kadar var diyebilen muhalefet mensuplarıda mevcut. işte onlara gülmekten başka elimden hiç bir şey gelmez. *
hava kirliliğinden rahatsız olup bundan kaçamamak gibi bir şeydir. ayrıca devletin sunduğu hizmete kamu hizmeti ya da malı denir. çoğu hizmet bir kere sunulduğunda tüketimden dışlanamama gibi bir durum söz konusudur. örneğin, akp sürekli yol yapıyor ya başka yol olmadığına göre bir yere ulaşabilmek için o yoldan geçmek zorundasınızdır yani o yol bir kere yapıldı mı gideceğim yere eşekle şu bayırdan iki ayda ulaşayım diyemezsiniz. işte akp'nin yaptığından da o yolla bir yararlanma söz konusudur. ayrıca ne olacaktı efendim. vergi veriyoruz kendi cüzdanlarından mı karşılıyorlar hizmet dedikleri şeyleri. keşke her yaptıkları da hizmet olsa. vatanı satıyorlar geçenlerde törenini yaptılar diyarbakır'da. seyreyle gözüm kimler yararlanacak bu hizmetten.
devlet milletin mi, yoksa akp nin mi? adım başına kestikleri vergilerden sonra içine etmem lazım dedirten başlık.
nankörlüktür efendim başka birşey değildir .

hem bunların adı var o da kedi ulaşamadığı koltuğa mındar dermiş .

nankör kedi bunlar . vücutta kanser nasıl oluyor aynen ülkedede bunlar oluyor naparsın .

bunlar sakat bacak sakat kol işte . atsan atılmaz satsan satılmaz .

iktidar ülkeyi cennete çevirse bu ibineler cehennem oldu diyecekler neden ?

kaybetme psikolojisi tabiki . sindirim bozukluğu . partili sistemi getidiler partili sitemde kıçlarına girdi ya şimdi onun sızısıda var tabi acı acı .

aptal dediği adam türkiye cumhuriyeti başbakanı olmuş ama kendisi bir sikim olamamış ya bunu sindiremiyor . geri zekalı embesil .

oy toplama özürlü bunlar bunlar iftiracı bunlar yalancı bunlar sahtekar bunlar şerefsiz bunlar haysiyetsiz bunların yüzlerinde astar yoktur .

bunlar 60 küsür senedir iktidar olamamışlar bunlar rezil bunlar vatan haini bunlar pkk dan beterdir .

bunlar vatandaş görünümlü vatan hainidir . bunlar atatürk diye diye insanın anasını bellerler . bunlar varya bunların kanına idrar karışmış .

bunlar nerden geldiklerini inkar ederler . bunlar batıyı çoban sanan koyunlardır . yoksa batıya özenip partili sistemi getirip sonra altında böyle kalırlarmıydı bunlar zeka özürlüdür .

bunlar kaliteli viski ayyaşıdır bunlar varya bunlar. bunları allah ıslah etsin . bunlar atatürk der baş örtülü kızları okullardan atarlar .

bunlar varya gazi mustafayı rezil edenlerin ta kendileridir . atatürk diye diye köşeyi döndü bunlar .

öyle ya ülkenin kalknımasını istemeyen vatan hainidir bunlar. bunların sonu yakındır çok şükür .

durmak yok bunlara böyle güzel güzel aheste aheste koymaya devam .
yararlandığı şeyler akpnin hizmetleri değil, gelirine göre en yüksek oranda verdiği vergilerinin akpnin soygunculuğunun ve vurgunculuğunun arta kalan kısmından hizmet almaya çalışmasıdır. çünkü akp verdiğinden çok çok daha fazla geri alıp cebe indirdiği için hizmet diye bir oluşumdan da bahsedilememektedir.
görsel

örnekteki gibidir nasılda gidiyorlar duble yolla mitinglere. hehe
henüz 3. köprüden ve tünelinden geçip yandaş firmalarına para yediremedik üzgünüz.

diğerlerinin devletin görevi ve fakir halktan havaya bile vergi koyarak alınan para ile yapıldığını bilmeyen sığırın söylemi.

ha diyorsan ki sıfırlıdım bıbıcım dediği 30 milyar doları ülke için kullandı o zaman helal olsun.

he yaveri bile fetöcü diye alırken o konuşmalar montajdı demi pardon.
akp'nin ve yöneticilerinin kendi cebinden para vererek hizmet ettiğini sanan sığır beyanıdır. ödediğin elektrik faturasının yarısı, aldığın benzinin 4 te 3 ü vergi amk. maaşından kesileni, bakkaldan aldığın sakıza bile ekleneni falan saymadım daha bak. tek geçişi 120 lira olan köprüyü ve günde 40.00 araç geçmediği taktirde eksik kalan kısmının devlet eliyle kendi vergileriyle kendi cebinden ödendiğini de bilmez bu mallar. hayatları atv, sabah falan çünkü.
O yolları kendi ceplerinden değil halktan aldıkları vergilerle yaptıkları için rahat rahat yararlanılması gerekir.