bugün

önce mescitte namaz kılanlara saldırı yalanı ardından siber saldırı tezgahı ile odtü yü zan altında bırakmaya yönelik açıklamalar!
bir yandan 6 ay sonra yapılacak odtü rektörlük seçimleri için akp nin planladığı tezgah!
bir yandan tr nic sistemini odtü nün elinden alıp akp interneti kurma hedefi, bir yandan odtü ormanlarını imar talanına açma derdi!
90 yıllık cumhuriyet tarihinde görülmeyen namaz kılana saldırma faaliyetinin yine başrol edildiği iddia.

bu ülkede dinimize küfretti diye yakılan, taşlanan çoktur ama namaz kılıyor diye dövülen yoktur. ne yazık ki namaz kılanlar bu kansızlara inandığı sürece böyle din istismarcıları her daim var olacak.
kurulduğu günden beri iktidarların hedefinde olan odtü'ye yapılan son saldırılar silsilesidir. unutulmasın ki bu okul sayısız iktidar görmüş ama hiçbir zaman muhalif çizgisini bozmamıştır ve bozmayacaktır.
Odtü tarafından yapılan açıklamada kampüs içinde, yaklaşık 2 bin kişi kapasiteli bir cami ve yerleşkenin yurtlar bölgesi, kütüphane, hazırlık binası, yapı işleri gibi nüfusun yoğun olduğu çeşitli noktalarında mescitler olduğu belirtiliyor. Talep oldukça da sayıları arttırılmış. Şimdiye kadar bu tarz bir olay gerçekleşmemiş. Ama din tüccarlarının mağdura oynayıp toplumu gaza getirmekte üstlerine yok tabii.
çünkü akp odtü' den korkuyor. korktuğu bu aydınlık gençlerin gerçeği görmesi.
keşke, keşke.
iti ite kırdırma diye buna denir.
her zamanki olay.

kumpas üstüne kumpastır. bugüne kadar odtü'de kimsenin kimseye karıştığına şahit olmadım. ibadet etmek isteyen insan rahatça ibadetini eder, alkolünü almak isteyen insan rahatça alır. odtü budur zaten. özgürlükçü bir yerdir. zıt görüşlerin bile birbirine saygısı vardır.

gel gelelim bugüne kadar bir olay yaşanmamış yerde neymiş namaz kılanlara saldırılmış. hassiktir demek istiyorum. eskiden üniversiteler korkularından mescit açamazken odtü'de yine mescit vardı. ülkede baş örtüsü ile gezilemez iken yine odtü'de baş örtülü öğrenciler vardı.

aq yerinde birisi yol geçirmek istiyor. diğeri komple kapatmak istiyor. başkası cizre'ye girildiği gibi girmek istiyor. ulan kapatın, kapatın da curve'ü yükselten ee'ciler sayesinde biz de rahat edelim amk.
iydinlik ginçlirin girçiği girmisi.
Yav ahahaha asdfg.
Bi gidin allahini seversen.
Pkk sempatizanlari, ışid militanlari doluşmuş oraya at gözlüğünü çıkarmaniz yeterli görmeniz için.
toplumsal kanser tablosu.
Ulan kâfirliğinizin yüzünden üç tane namaz kılan adama bile tahammül edemediniz, daha birde akp yi suçluyorsunuz. Şunu kafanıza koyun; burası eski Moskov rusyası değil. Her üniversite de olduğu gibi odtüde de namaz kılınacaktır. Sizde kendinize bir Mao, stalin büstü yapın ve tapın. Kimse engel olamaz size.
kaşınanı kaşırlar.

ayrıca saldırmak değildir o. saldırmak olsa duramazsın.

boşa bu çırpınışlar. kıps.
baktım sizin bu mallıklarınız bitmeyecek, o yüzünden ben de artık ak partili oldum.

bravo size, ne diyeyim?

tanım: ak partinin saldırması, parçalaması, odtü'yü yerle yeksan etmesidir.
akepe odtü yü sütçü imam üniversitesine çevirmek istiyor ama işi zor.
cahil akpli Tayfası yine kurduğu beyin gerektirmeyen gençlik kolu kitapçığı cümleleri ile olayı özetlemiş!
bir odtülü olarak koca bir nah çekerim!
ak parti özel harekat kuvvetleri faktörü ile bu savaşı kazanır.