bugün

Devlet-i Aliyye-i tekrar diriltmesi, mümini mümine tekrar dost etmesi ile yüce Allah'ın yer yüzündenki temsilcisi cennet mekan bir partidir! akp nin aziz hatırası silinemez bu dünyadan!

Tüm cemaati ile cennet köşelerine mahzar olacaktır inşallah!
Bu dünya da rahat bıraksaydı bizi, diğer tarafı bilinmez Allah' ın işine karışılamaz.

Edit: Bu dünya da nemalanmak için yalakalıklar bitmedi şu partiye, adam öteki taraftan kombine ayırtmaya çalışıyor kendine.
rte'nin elini sıkmak da sevapmış diyorlar, öyle duydum.
2004 yılında ırak işgali sırasında hz.ali efendimizin mezarını savunmaya çalışan mehdi ordusu incirlikten akp izniyle kalkan abd uçakları tarafından hz.ali efendimizin mezarıyla birlikte dümdüz edildiği zaman kahraman bay ve bayan amerikan askerlerine başarılar diliyorum diyen recep tayyip erdoğan ve onun siyonist milletvekilleri değilmiy di?
(bkz: ne içtiysen aynından istiyorum)
Çok ileri görüşlü bir tespit. 1 saat Demokrasi nöbeti tutan 1000 nafile namazdan daha çok sevap alır diye cübbeli hocam da söyledi.

Bende iş var lan aslında. Sakalda uzun... Bir cübbe bir takke tamamdır. Hem paraya para demem hemde kadrolaşırım. Oh amca oğulları tsk de teyze oğullarım emniyette birkaç kankayı sadık mürit yapıp mit e yerleştirdik mi?...
Cennet mahallesi bile olabilir. Net.

O değil de ayet sallamak lazım bugün cuma.
o kültürle cennet mahallesi olur ancak.
mevcut türkiye sistemine göre doğru tespittir. valla bak. çünki adamlar neyin günah, neyin sevap olabileceğine karar verebiliyorlar. beğenmezlerse değiştirebiliyorlar.

mesela yakın zamandan örnek verecek olursak, zamanında fetönün götünü öpen, şiirler yazan, salya sümük tv'lere çıkıp davetler eden bu zavallılar, ülkeyi temsil ediyor diyen bu dönekler şu anda bu kişiye tabi olanları terörist, zatın kendisinide şeytan olarak tanımlıyor. örnekler elbette çoğaltılabilir.

bu sebepten şu an günümüzde geçerliliği hayli yüksek olan akepe dini, yüksek menfaat beklentisi içerisinde olan kişilere ilaç gibi gelebilir. bu din kullan ve at esaslarını baz aldığından, kullanıcıların ayrıca dikkatli olmasıda gereklidir. zira fetö olayında olduğu gibi göte giren şemsiye açılmamakta.