bugün

geldiği hızla ortamı terk eden rahatlıktır.

benzer bir durum için:
görsel
üzerine sigara yakılası durumdur.
bu kafaya takılan şarkı ismi olabilir şarkı sözü olabilir ve en kötüsü birinin ismi olabilir en sıkıntılısı da odur. a harfinden başlayıp alfabeyi baştan aşağı tararsınız.bulursanız ne ala...
akabinde ben niye bu kadar rahatladım diye bir soruyla tekrar dahil olunası durum.
bulmadan rahatlayamazsınız, kendinizin kendinize yetmediğinden, ona buna sormanızın sonucunda, sorarken bile anlatamadığınız ve karşınızdakinin size, neyindi? nasıldı? kimindi? niyeydi? neredeydi? niçindi? (bilsem zaten sormam ki deliye bak diyesi gelir insanın içinden) ve bunun gibi daha birsürü saçma sapan şeyler ekleyip, sorunuza soru ile cevap vermişliğinin sağladığı bulanık akıllılıkta cabasıdır. kişilerin karışıklığınıza karışıklık kattığı eylemdir bu karşıdakiden istenilen yardım. neyse sonra bulurumda diyemezsiniz, delirirsiniz. illede bulmalısınız beyninizce. içinizce ille bulmalısınız. bulduğunuzdada bu sorumluluktan kurtulduğunuz için içinizden hatta dışınızdan bir ooh çeker rahatlarsınız. aslında iyice bi düşünseniz, o aklınızdan biran uçup giden şeyin hiçte önemli bişey olmadığını anlarsınız. keşke uçtuğu ile kalsa ama, o an nafile olmasının mümkünatı olamıyor işte.
kasarsınız kendinizi sonra bir anda bir ışık belirir ve olayı hatırlarsınız. ondan sonraki rahatlık orgazma eş değerdir.