bugün

harika eğitmen kadrosu ile, işini ciddi yapan, tiyatro eğitimine önem verip, laylay lom a izin vermeyeni disiplinli eğitim kurumu. ilk sınıfı bitirince ikinci sınıfa sınav ile geçilmekte olup, sınavda başarısız olanların geçmesi mümkün değildir.Derslerde teorik ve pratik eğitim yapılmaktadır.Teorik eğitimde tiyatro kuramlarına önem verilmektedir.Kaçınılmaz bir benzetme ile konservatuarın ufak hali denebilir.

ps: eksileyen arkadaş , anlatım mı kötü? ben anlamadım memnuniyetsizliğinizi.
"Vahide Gördüm, Altan Gördüm ve Tolga Örnek tarafından kurulan bir sanat evinin eğitim ayağını oluşturmaktadır. Akademi 35Buçuk'un amacı, teorik bilgileri, eğitmenlerin geniş tecrübelerinin aktarılacağı derslerde uygulamalarla pekiştirerek çok yönlü bir eğitim vermektir. Sadece ana eğitim dallarında değil profesyonel dünyada iş başvurularından görüşmelere hazırlığa kadar pek çok konunun işleneceği dersler, aylık seminerler ve atölyelerle de pekiştirilmektedir. Bu atölyeler ve seminerlerde, hem sektör içinden uzmanlar, tanınmış oyuncular, yönetmenler hem de diğer sanat dallarından seçkin isimler kendi alanlarındaki bilgilerini ve tecrübelerini öğrencilerimizle ve diğer katılımcılarla paylaşıyorlar."

http://www.35bucuk.biz/ web