bugün

Siyasetle ilgili sözlüklükte ne yazmışlarsa bakın sadece çatlayın patlayın, ülke muhteşem durumda, allah rte yi başımızdan eksik etmesin gibi içi boş zeka ve bilgi seviyesi yerlerde olan entryleri görüyoruz, trollük yapında kardeşim biraz mantıklı şeyler yazında herkez anlasın nedediğinizi, sadece kendiniz söyleyip kendini dinliyorsunuz.
Selahattin'in trollerinin yalan yanlış bilgileri paylaşıp, en olmadık fotoğrafları kullanarak mağdur edebiyatı oynamasından kat kat iyidir.
Çünkü onlar ak troller mantıklı yazabileceklerini düşünmek bile mantıksız.
akp yi savunabilecekleri tek mantıklı kelime kalmadı çünkü... böyle bir partiyi mantığı ve vicdanı olan savunamaz artık...
yazıyorlar ya efendim ben g... kılıyam falan diye!

bence sıkıntı yok. gayet mantıklı...
akp'nin mantıklı hiçbir şey yapmadığındandır.
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanin verdiği inanilmaz tutarsizlik sadece ak olanlarinda değildir efendim kendilerini yakin bulduklari medya organlari ne soylemelerini isterse onu soylerler kimi atv gudumludur kimi halk tv kimi cemaatin borozanidir adaleti stv dizilerinde arar kimi şok'un arka sayfa güzeli hatrina yirtar götünü.
biride demez ki aga bu adamlar doğani, boyneri, doğuşu, küçüğünden büyüğüne eniştesi biz kavga ettikçe gemisine gemi madenine maden kanalina kanal ekliyor.
aynen devam gençler biz takim tutar gibi parti tuttukça, tuttuğumuzun haddi hesabi olmayacak.
Geleneksel solcu mastürbasyonu başlamış.

Malum seçim yaklaştı. (bkz: Yaşanacak hezimet öncesi sözlükte mutlu olmaya çalışmak)