bugün

birbileri ile hüloğ çeken badem bıyıklı arkadaşlarımızın dayanışmasıdır. kutsal ittifaktır.
tencere-kapak arasındaki ilişkiye benzer.
Çok sıkı fıkıdır. Neyin kafasını yaşıyorlarsa artık.
(bkz: oo seks)

dayan koyun.
(bkz: arkadan mı dayamış)
(bkz: bozacının şahidi şıracı)
''oğlum 100 tl veriyorlarmış la'' gibi konuşmalar geçer aralarında...
Sümeyye'den izinsiz dayanışma ha. Bittiniz siz olm.*
(bkz: Ota boka toplananlar Derneği)
dayanışma kelimesini yanlış anlayan bir sürü vurdurmaya meraklı kişinin toplandığı başlık. çekilin evladım kenara. gidin başka yerde dayattırın kendinize. burada ak partili aklı başında adamlar olacak ve bilirsiniz biz sadece seçimden seçime koyarız karşı tarafa. bekleyin ağustosa kadar hazırlık yapın geleceğiz.
ama sizin yeriniz burası değil. emmeli gömmeli başlıklara gidin dayayacak birilerini vardır orada.
Olması gereken dayanışmadır.
Damarlarında asil akp kanı dolaşan herkesin birbirine yardım etmesi, yazarlarımızın da artıları eksik etmemesi gerekir.
her zaman lider olmanın verdiği güçtür. ezikler dayanışmadan anlamadığı için seçimlere kadar kuru sıkarlar sonrada zırlayıp dururlar. akp li isen gurur duy, değilsen saygı duy.
diğer akpli arkadaşa ''oğlum ben koyunum kendimi savunacak aklım yok sen savun beni olmayan aklınla'' demesidir. birbirlerini yalar bu tipler sürekli am lı göt lü başlıkları da bu arkadaşlar açar.
sözlüğün kalitesini yerlere seren ve bunu dediğim için eksi yeme ihtimalimin hayli yüksek olduğu dayanışma.
allahın izniyle sayın başbakanımızın cumhurbaşkanı olacağı kesindir, bu mübarek dayanışma sonucu hak yerini bulacaktır.
görsel