bugün

Evlat sahibi olmak isteyen bu da hemen olsun isteyen insan isteği...

Bi çocuğum olsun onunla denize geleyim yüzme öğreteyim.. Dalmayı çıkmayı öğreyeyim nefesini nasıl tutacağını öğreteyim istiyorum...
yap ama bakacak kadar yap.
http://www.komiksurat.com...bakacagin-kadar-cocuk.jpg
Cocuk yardımı almak isteyen vatandaş söylemi.
Evlilik fikrinden gittikçe uzaklaşıyorum ama bir o kadar da çocuk sahibi olmak istiyorum. Dolduruyo muyuz evrak vs, Nereye gidiyoruz hemen yapalım?
◦1 su bardağı irmik
◦1 su bardağı şeker
◦1 su bardağı süt
◦1 su bardağı su
◦100 gr tereyağ
◦2 yemek kaşığı dolmalık fıstık

Yapılışı:

Tereyağı ile fıstıkları pembeleşene kadar kavuralım. irmiği ekleyip istediğimiz renge gelene kadar karıştıralım. Kaynattığımız şeker ve suyu üzerine yavaşça dökelim. Ardından ısıttığımız sütü ilave edip karıştıralım. irmik göz göz olana kadar pişirelim. Ocaktan alıp dinlendirdikten sonra hazırdır.
30 yaş sendromu. genelde kadınlarda görülür.
Bak ancak böyle haksızlıkların , ahlaksızlıkların, şerefsizliklerin olduğu ve insanlığın öldüğü dünyaya çocuk getirmek cahilliktir ben anama babama bu yüzden küfür ediyorum şuan onların günahını ben çekiyorum ... Ha cahil biri olsam bende yaşama tutanmaya çalışır çocuk yapardım ama gel gör ki bu dünyada bırak düzgün eş veya dostu insan kalmamış insan ... Hep bana hep bana bu insan doğası değil bu bir oyun kapital sistemin insanın nasıl aklına girdiği ve şeytanın ta kendisi olduğu oyun kısacası yaşanmaz çocuk yapmayın...
(img:#2166850)

Ulu tengri; Ben artık kızımla birlikte Ötüken'de ata binip, ok atıp, ava çıkmak istiyorum.

Hayalimi gerçekleştirmem için, Acilen böyle bir çocuk yapmam lazım.
geç kalmışlık hissi bende de var, baba olmak istiyorum lan.