bugün

her gün yolda, ekranlarda, sağda solda onlarca tahrik edici hatun gören akabinde birine bile el sürememenin vermiş olduğu ereksiyon haliyle karı kız muhabbetini ağzından düşürmeyen güruhtur.

çokda suçlu bulunmaması gerekir zira açın televizyonu zaplayın, programların bir çoğunda mini etek demenin bile yanlış olacağı bez parçaları ile derin göğüs dekoltesi eşliğinde ablaların çıkıp şuh kahkahaları doğal olarak türk gencini abazan hale sokmaktadır.

suç abazan türk gencinde mi? yoksa sağda solda tahrik unsuru giyinerek ve hareketler sergileyerek abazan sıfatını gence yapıştıranda mı? bilemedik efendim.
- işte onu dicem osman akıllı ol abi
+ abi karıya bak öffff
- şimdi osmancığım bak aynı hataları yaparsan kovarlar seni
+ ulan şu esmer kız kim çıkarmadan beş gider buna
- yahu osmancığım işten konuşalım biraz bak patron uyardı seni
* günaydın arkadaşlar
- günaydın
+ günaydın, günaydın anam günaydın buna da varya ööff diyorum
- lan osman akıllı ol iki dakka duyacaklar
+ abi kimse kalmadı herkes işbaşı yaptı
- lan onu diyorum bende akıllı ol git işinin başına kovulma
+ abi aslında senin kalçalar da fena değil ha bir dön bakim
- osman tamam nası istersen öle yap ben gidiyorum
+ abi şaka yaptım nereye, ulan harbi güzelmiş kalçaları.

gibi davranan kimseler ...
''abazan türk genci'' kullanımının yanlış bir kullanım olması muhtemeldir, o türk'lere yıkılmaya çalışan abazanlığın büyük kısmını bu topraklarda var olan bir halkın(!) bireyleri oluşturmaktadır, hepsi olmasa da büyük bir çoğunluğu diyebilirim. misal taksim'de ki taciz olayında toplanan ve ülkemizin kredisini, imajını dış ülkelere karşı sıfıra indiren topluluk arasında türklerin olduğuna pek inanmam, olsa da çoğunluğun türk olmadığı aşikardır. bu abazanların ne konuştuğunu anlamazsınız birde ''hevele hüvele bijile'' diye konuşurlar. * *
tecavüz vakalarının bir numaralı aktörü olan gençtir.