bugün

abaza ile abazan'ı karıştırma durumudur. büyük ihtimalle bu zatlar liselilerdir. bir de internet gençliği olacaklar.
Uyarısıyla haklı olan yazardır.
Abazan Abaza ve Abaza Abazan diye tanımlamaları reddetmeyen, zıtların birliğini kapsayan tespittir.
bir de farkı bilip te kulllanmayanlar vardır. (bkz: ben) yav amma abazan bir çocuk o falan diyorum. millet beni cahil sanıyor. hani böyle terimleri yanlış kullananlar olur ya onların yerine koyulmuş hissediyorum kendimi. bir arkadaşım dayanamayıp sordu. anlattım ama kim bilir öyle düşünen kaç kişi vardır ?
belki bu başlık sayesinde ikisinin farklı şeyler olduğunu öğrenme ihtimali olan yazarlardır.

bari entry gireyim de başlık yukarıda dursun*.
abaza nın çoğunluğu karaçay-çerkesya, adigey ve abhazya'da yaşayan kuzey kafkas halkından biri olduğunu, abazan ın ise karşı cinse duyduğu cinsel birleşme isteğini maslow un ihtiyaçlar hiyerarşisinde en alt basamağa sıkıştırmış insan görünümlü mahlükatlardan biri olduğunu idrak edememiş bireylerin yazar olmasıyla zaman içerisinde artma eğilimi göstermiş güruh.
(bkz: abhazla abaza veya abazanı karıştırmak)
http://tr.wikipedia.org/wiki/Abazalar

araştırmalarını rica ettiğim yazarlardır. 21.yy'da bu kadarda cahil olunmaz arkadaş.
türkiye'ye bazı ülkelerde turkey diyorlar. hindi anlamına geldiğini bilmeyen yoktur heralde. hindiye sırf türkiye ile aynı ismi taşıdığı için hindi demiyorlarmı sanıyosunuz. bu nasıl bir mantık hatasıdır ki abaza demek cahillik oluyor? bırakın bu işleri cehaleti bunlamı ölçüyorsunuz siz. ölçü biriminize sokayım afedersiniz.
(#18158796)