bugün

hepsinin kafa kağıtında türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğu yazıyor.
çanakkaledeki dedelerinin haysiyetini iki paralık edecek kadar şerefsizdirler efendim.
zike zike andınızı söylemiyorum. zike zike türkiye topraklarında yaşamıyorum, enternasyonalist olduğum için türkiye ile başka bir ülkenin benim için farkı yok. zike zike türkiye'ye muhtaç değilim, çünkü devletle çalışmıyorum.

o değil de, kürtler zike zike değil de, sike sike direniyor mu? evet.
ırkçı, ayrımcı hayata tek renk gözlükten bakan, kürdistan tanımını bilmeyen insan söylemidir.
bir gece ansızın gelebiliriz. 82 erbil 83 kerkük 84 musul.*
hepimiz de ne ola dedirten söz...hepimiz diye bir şey yok.türk milleti var..nasıl ki alman, amerikan milletleri var ve kimse gidip oralarda "ama amerikalıların içinde italyan kökenliler de var" demiyor, burda da türk milleti var...hepimiz yok.

doğrusu 81 il türklerin zoruna giden siktirip gidecek sinekli götleri de alıp..
ulan bu kadar bayılıyorsunuz madem 81 ile, mecburi hizmet bölgesi neyin nesi oluyor?
bağlasak beş dakika durmuyacağınız bi bölge için, böldürmem de böldürmem diye yırtınma nası bir ruh halinin tezahürüdür.
neverland.
(bkz: #11136719)
peki ayırdık diyelim? (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) tüm türkiyedeki kürtler gidecek misiniz o kürdistan dediğiniz yere? çok istiyorsan gitmek bak kuzey ırakta barzaninin memleketine git. oralarda bizim olmalıydı ya neyse.
büyük israil imparatorluğunun bir parçası olan yeri şimdilik koyulan isim.

Bazı asalaklarda git barzaninin yanna diyor sanki kendisi çarpışıp o savaşı kazanmış.
81 il bütün renkleri ile halkın ortak paydasıdır.

kürdistan, pkk, bdp, kafatasçı türkçüler, ırkçılar ve derin devletçilerin inadına ortak devlet insanca yaşam.

(bkz: ırkçılık yapanın ta)