bugün

pek erkek gibi büyüyemeyen çocuktur maalesef.

zamanında mahallemizde 7 kız kardeşin en küçüğü olan bir erkek çocuk vardı bizim yaşıtımız sanırım benden 1 yaş ufaktı. Yıllarca erkek olsun diye deneye deneye 8. çocukta denk getirmişler erkeği. Mahallede bir kızların birde erkeklerin grubu vardı doğal olarak erkekler erkeklerle kızlar kızlarla oyun oynardı. Bu arkadaşımızda arada sırada bizim yanımıza gelir ancak çok fazla durmaz hemen diğer kızların yanına giderdi. futbol oynayacağımız zaman çağırırdık adam eksik gel oyna diye ancak gelmezdi izlemezdi de onun yerine gider ip atlardı. hal ve hareketleri hep bizden farklıydı misal terliyken elimizi alnımıza götürür silerdik tatar ramazan edasıyla sert bir şekilde ancak bu kırıta kırıta ellerini narince yukarı kaldırarak silerdi alnını. * Ablaları gibi konuşur onlar gibi hareket eder öyle yürümeye çalışırdı.

velhasıl kelam 7 kız kardeşiyle büyüyen erkek çocuğu da yani adamın son umudu da.... olmadı. yani maalesef son aldığımız duyumlara göre vurduruyormuş demeyeyim ama... * öyleymiş yani ablaları gibi olmak istemiş.
Varlık içinde yokluk çeken çocuk. iğrençti evet ama söylemesem ölürdüm.
benim bi hocam vardı adam ders anlatırken zayıflardı en sonunda ben 7 kızla beraber büyüdüm lisede de tek erkek bendim sınıfta utangaçım biraz dedi.
ne yapacaksınız oluyo işte.
psikolojisi pek düzgün olmayan cocuktur efendim. Sokaga salınsın akranları ile oynasın.
hanım evladıdır.
çok şanslıdır. odası sürekli derli toplu kalır , açlık çekmez.
dünya parazit canlılar koleksiyonuna hızla dahil olacak korkunçlu çocuktur.
babasının "en sonunda erkek buldum erkek oldu" diye para saçtığı çocuk şuan "kestirme" aşamasındadır...

neymiş efendim doğuştanmış? hayır tamamen yanlış bir yerde yanlış zamandaydı çocuk.