bugün

son 1 dakikasına fenerbahçe ülker'in 76-71 önde girdiği maç. nefesleri kesen bir maç olmakta, yalnız pınar karşıyaka savunmada çok basit hatalar yapmasa oyun içinde gösterdikleri gayret ve muhteşem seyirci desteğiyle maçı kazanmayı haketti. izleyip göreceğiz.
pınar karşıyaka'nın 77-82 kaybettiği maç. fakat bu genç takımla gösterdiği mücadele ve son ana kadar maçı bırakmamasıyla olumlu not aldı.
oncelikle (bkz: marcus slaughter)
fenerbahce nin gosterip vermedigi mac oldu.karsıyaka taraftarının yaptıgı taskınlıklarla macın tadını kacırdılar.fener ilk haftayı kayıpsız atlatıp 2007 beko ligine fena olmayan bir baslangıc yaptı denebilir sanırım.
marcus slaughter'in 20 sayıyla maçın en skorer oyuncusu olduğu, beko basketbol ligi birinci hafta maçı.
insanı karşıyakalı olduğuna utandıran bi taraftar topluluğununh bulunduğu,insan olamamış daha doğrusu evrimini daha tam olarak tamamlayamamış hayvanların biz karşıyakalıyız s..keriz şeklinde yakarışları ve,fenerbahçe seyircisine neden olduğu anlaşılamayan bir kinle saldırdıklarını ve %90 ı aile olan bu insanlara etmedikleri küfürü bırakmadıklarını gördük.salonda sigara içtiler,kız arkadaşları ile birlikte hep bir ağızdan küfür ettiler ve bunu marifet sayıdılar. ben bir karşıyakalı olarak bu hayvanlarla birlikte maç izlediğim için utandım,sıkıldım ama bu hayvanoğlu hayvanlar etrafta biz karşıyakalıyız diye hala daha dolaşıyorlar,keseriz ederiz deyip hayvanlıklarını tüm türkiyeye gösterip güzel karşıyakamızın ve insan olan karşıyakalıların adını kötüye çıkarıyorlar...