bugün

+Hikmet, ya aşkım bu cüpitere geldik ama benim arkadaslarım akrabalarım hepsi marsta kaldı..
-ulan bana bak karı sana 100 yıldan beri şu ışınlanma zartını anlatıyom anlamıyon. bellek kartına su mu kaçtı yavrum..
yıl olmuş 502012...diye başlayan diyaloglar.
-Zaman çok kötü. insanlar çok bozuldu, kimsede saygı sevgi kalmadı. Kıyamet alametleri bunlar.
Not: Yukarıdaki diyaloglar 3500 yıl öncesine ait bir mağranın duvarında yazılı olarak bulunmuştur ve muhtemeldir ki 500 bin yıl sonra da aynı sözler söylenecektir.
...: ...
...: ... . ne isimler ne de söylenen herhangi bir şey olacağını sanmam. kıyamet çok yaklaştı da azcık.
- skebonut zre dan verzverje
- wa ukh bia nen zi..
-kim o?
-benim.
(bkz: türk)
-sıcak değil de nem fena abi ya.
-n'oldu abi? ne düşünüyorsun kara kara?
-sene oldu 502013, hâlâ çıplak gösteren gözlük bulunamadı.
- nabıyon lan?
+ sana ne yarram!
-uzaya gittim dönücem
kıh kıh keh keh
arkadaşlar düzeldi. -zall
(bkz: hacı biraz uzaktan sallamadın mı be).
ne verim abime.
ne vereceksin bana.
-nasılsın ayşe?
-uff sanane be slk.
Türk kızı değişmez hacı.
-lan acaba 500.000 yıl önce bugünü konuşuyorlarmıydı?
-sayın seyirciler, dünyada kalan son erkek için birçok bayan şimdiden sıraya girdi. Sperm başına 150 gr su alan M.Ç "%80 erkek oranımla dünyanın en iyisi benim, daha iyisi için ebenizin amı " sloganıyla sokmaya devam ediyor. Bayanlar ise bu pahalılıktan her zamanki gibi şikayetçi.
hoşgeldin 502 013. güle güle 502 012
- yıl olmuş 502013, hala hede hödö diyenler var.

O değil de tarih ne güzel he. Böyle bi ikramiye çeksen tutar lan. 5 0 2 0 1 3...
- .........
+ ................
- ......
+ .............................
- .............................................

not: noktalar beyin dalgalarını temsil etmektedir. 500.000 yıl sonra hala konuşulacak mı sanıyordunuz.* telepati yoluyla iletişim denen bir şey var...
faruk eczanesiiiiii. faruk eczanesi... faruk galaksisi olmasın.
500029 senemi olduuuu, ohaa fenerbahçe.
- dünyanın yok oluşu bu akşammış, izlemeye gelecek misin?
+ dünya? Dünya neydi ya...
- lan hani şu insanlık tarihi dersinde gördüğümüz, ırkımızın doğduğu gezegen, ana gezegenimiz, ilk gezegen.
+ ha lan tamam şimdi hatırladım. Hâlâ duruyo muydu o ya? Ben çoktan bitmiştir diyordum. Eeee niye yok oluyor?
+ yıldızı ömrünü tüketmiş, bir karadeliğe dönüşmeden önce büyüyerek dünyayı yutacak.
- vay be, hüzünlendim lan.
+ kepler 22-b 'de dayımlar var, onları da çağıracağım şimdi.
- pekala, görüşürüz.
+ görüşürüz.
Sözlüğümüz ağır ddos saldırısı almıştır arkadaşlar kısa bir süre sonra tekrar açılacaktır.
-efsaneler ölmez nick değiştirir(zall'ın torunları)
son 40 yılın en sıcak yazı.. o sayı 500.000 yıl sonra da değişmez.
Gta 637274819; liseliler bilmez.