bugün

bunlar insan değil .
Aslında ne kadar modern olduklarını gösteren fotoğraflar!
dünyada kimse bir musibet kendi başına gelene kadar olaylara tepki vermiyor ki. kendi parmağına kıymık batsa basıyor yaygarayı. kendileri savaştan çatışmalardan uzak yerlerde yaşıyorlar mutlu mutlu. en büyük dertleri kazançları, giyimleri vs. dalga geçtikleri insanlar ise sadece tek şeyi dert ediyor: canlarını, hayatta kalmayı.
(bkz: bilemiyorum altan) bu konuda nötrüm. Tarz bu sonuçta. Açıkçası duyarcilardan daha samimi. Dedigim gibi hassas konu bilemiyorum.
(bkz: 4chan de sıradan bir gün)
kendi ülkesinde ölenlerle taşak geçen ibnelerin zoruna gidendir.

nasıl oluyormuş lan ölüyle alay edilmesi?

hani berkin'e, suruç'ta ölenlere burun kıvırıyordunuz ya?

bak elin gavuru böyle dersini verir işte.
çünkü orası 4chan , /b de gündelik bir olay. internetin b.k çukurundan bahsediyoruz fazla kasmamak lazım. Ayrıca fotoların bazılarında karikatür kıvamı mevcut.
Şerefsizler berkin piçi için ağlıyodunuz 3 yaşındaki masum çocukla dalga geçiyosunuz inşallah bu dünyadada öteki dünyadada 100 beterini yaşarsınız.
7421 kez denmiş ama ben de demek istiyorum ki 4chan gibi bir yerin ve özellikle /b/ board'unun özelliği bu zaten. saf kan orospu evlatları da vardır kafa insanlar da vardır psikopatlıkta master degree yapmış da. istediğiniz kadar küfür edin, sayın ve sövün ama eleştirmeyin. çünkü eleştirmeye kalksanız ömrünüzü vermeniz gerekir. o yüzden çok da kafaya takılmaması gereken bir şey. neden bu kadar büyüdüğünü de anlamadım.

siklenmemesi gereken olay.
bu orspu çocukları hümanist geçinir, söz konusu kürtler, bölücü, teröristler ve perşmergeler olunca pamuklara sararlar, gerillaları barış savaşçısı yaparlar. böyle masum bir yavrunun bedeniyle dalga geçmekten alıkoymazlar kendilerini.