bugün

akp lilerin "çocuk tacizlerine sessiz kaldığını" iddia edenlerin çarpıttıkları mevzudur.

yahu kim sessiz kaldı, kim göz yumdu.

bir ahlaksızlık varsa bu akp nin chp nin mhp nin ne fark eder.

biz her zaman söyledik, bu insanlar en ağır ceza uygulansın, hatta şeriat kanunları uygulansın.

ama diğer taraftan da "yahu ne olacak alt tarafı bir kadına "kimlerin altına yattın" dedi diyerek,

diğer taraftaki "ahlaksızlığı" da geçiştirmeyin.

iki yüzlülükten başka bir şey değildir bu.

ahlaksızlığa ahlaksızlıkla karşılık vermekle mi övünüyorsunuz şimdi de.
45 çocuk, bir bakan ve namus

bulunamadıı...
evet efenim konunun net özetini veriyorum. aile ve bilmem bi boklar bakanı mal bir üslupla sanki görevi oymuş gibi ensarcıları kolladı halk da tepki gösterdi o da istifa etmedi klasik. ensarın amına koyayım çocuklara bişey olmasın diyemedi. kılıçdaroğlu da baktı orta açılmış çaktı voleyi doksana o da birilerine iyi dert oldu içine oturdu. bişeyler daha derim de neyse.
bu ülkeden bok bile olmaz. Bokun bile şerefi var bazı insanların yok.

45 çocuğa sesini çıkarmayıp, bakana edilen lafa ses çıkaranlara sorarım. Sizin çocuğunuza tecavüz etseler, siz o bakanın o iğrenç ötesi açıklamalarına yine sessiz kalır mıydınız?

Çocuk lan onlar çocuk. Küçücükler, savunmasızlar, masumlar. Avrupada 1 çocuğa böyle bir şey olsa o vakfı yıkarlardı. Siz 45 çocuğa yapılmış şerefsizliğe sessiz kaldınız. Siz insan olacaksınız da ben göreceğim.

Artık Ülkemi ve ülkemin insanlarını sevmiyorum. Savaş çıkarsa da sevdiklerimi alır giderim. Bu zihniyetteki beyinsizler için saçımın tek telini feda etmem.

Allah belanızı versin...