bugün

Vatansız şerefsiz söylemi. Aşağılık erifler hiçmi askerlik yapmadınız şerefsizler adamlar yat'diyor yatıyorsun kalk'diyor kalkıyorsun? Er onbaşı çavuş bunların birgünahı yok.

https://m.youtube.com/wat...aoEdV6qWgb5rc3maiwCXHZN7j
Sözde Demokrasi getiren yamyamlar.
Bu beyinsiz topluluk yüzünden bu haldeyiz zaten. Eline fırsat geçmiş şerefsizin öldürür tabi.
Demokrasi ve laiklik için küfreden şeriatçiler bir ezan sesi ile demokrasi askeri kesiliyor.

Ölenler, oyuna gelmiş vatan için görevini yapan masum evlatlarımız.
O asker birinin oğlu birinin nişanlısı ya. Allahsizlar.

Allahsizliktir.
dinimiz islam hoşgörü dinidir. hz. muhammed (s.a.v) efendimiz savaş zamanında bile teslim olmuş, yenik düşmüş, aman demiş düşmana zarar vermemiştir.

bazıları ise dün tekbir getirip, müslümanlık adı altında askerini öldürdü, linç etti. madem vatanını, dinini çok seviyorsun ona sahip çıkıyorsun niye gencecik askere kıyıyorsun.teslim mi oldu git adalete teslim et senin vatandaş olarak görevin sadece bu. sen bu ülkenin polisine, askerine bu şekilde davranamazssın.

unutma bunu yapıp polise, halka kurşun sıkan ve sıktıranlar ne kadar hainse sende bu barbarlığı yaparak o kadar hainsin.
Yazık düştüğümüz duruma.
Şimdi de bunların namazı kılınmaz diyorlar. Yazıl.
Bunlar demokrasi savunucusu demi simdi?

Ulan deniz, mahir türk askeri zarar görmesin diye teslim olup canlarından oldular.
Bu kanı bozuk karaktersizler ise silahsız türk askerini yineliyorum bakin belki içinizde biraz olsu türkluk vardir diye türk askerini katlettiler.
Soylari serefsiz olan bur güruh bunlar. Şerefsizler!
orospu çocuğu beyanı. rte'nin gazına gelip köprüdeki askerleri gerçekten de darbeci zanneden bir avuç zavallı bunlar.
Hesabı sorulması gereken söylem.

Devlet o askerlerin katillerini yakalamadığı sürece katildir.

Askere gitmemiş olsaydım bu olaylardan sonra hiç gitmezdim.
iyi bok yediniz.
ehl-i müslim nedir ?