bugün

Bence bakanlığa şikayet et. Ruhsatını elinden alıp bir de sağlam ceza ödetirler.

Ben genelde bağımsız yetkili servislerde ya da benzinliklerde yaptırıyorum.
Rezalet puanım 8. Genel olarak kusur yazmak zorundalarmış. Bana da ilk vizede far ayarı kusurlu dediler. ver aracı servis arkada yaptırıp getireyim deyince kusura bakmayın yazmak zorundayım demişti.
Vay amk araç muayene hizmeti de veren oto yıkamacı ilk defa duyuyorum.
Tuvtürk muayene istasyonları da birbirinden farklı sonuçlar bulabiliyor. Misal ivedikte sanayi içindeki istasyon ota boka kusur çıkarır. Diğer istasyonlar sorun bulmadan geçirir. O yüzden sanayiye uzak istasyonlara gidin. Benim evim ivedik istasyonuna 10 dakika ama Eryamana gidiyorum.

Egzos emisyon için de çevre ve şehircilik bakanlığı yetkiliymiş. Bence şikayet edip durumu anlatın. Muhtemelen ruhsatı alırlar.
yıkamacıya bak, müşterilerin araç muayenesini de yapıyor. hizmette sınır yok helal.
3 yıl Eksozdan geçemedigim için 3 tane ozel esoz muayene istasyonu gezdim 4 ncude gectim. Zorlarsa geçiyor. Kmisi ugrasmiyor. Gecen yıl tanesi yine geçirmedi. bana bin tl masraf Çikar dedi. Baska istasyona geçtim direk gecti. Hicbir şekilde bakım yaptirmadım.