bugün

arkadaşlar uzun yıllardır rezalet başlığı açmak istiyordum fekat ne kapıma gelen pizzacı tarafından tacize uğradım , ben çekici bi insanım da burda pizzacılar da efendidir usludur ondan , ne efendime söyliim bankada başıma bir şey geldi , ne yemeksepeti siparişimi getirmemezlik yaptı... valla hep dört ayak üstüne düştüm. hiç rezalet yaşamadım. kimseyi de linç edemedik doğrusu..

ee ben de bugün adını verip rencide etmek istemediğim bir bankanın destek hattında , gerçi başlıkta yazmışım da neyse , destek hattında evet tam 7 dk bekletildim. kim 7 dk bekler derseniz valla ben bekliyorum. koyuyorum telefonu masaya , introyu dinliyorum. açan olmayacak besbelli ama dinliyorum. her saniye merhaba ben züleyha nasıl yardımcı olabilirim diyecek bir kadın arzuluyorum...

sonunda daha çok yazmasın diye kapattım. evet bir başvuru için kendileriyle iki dk bişey sorup çıkıcam ama iftara mı denk geldi nedir açan olmadı. madem işe bakan kimse yok , bana da hemen bağlıyorum demeyin o zaman . yoğunuz deyin. yoğuz deyin.

rezalet buydu evet. tatmin etmedi biliyorum. içimde kalmasın diye yazdım. oh be.
gerçekten çok rezil bir bankadır .
o kadar uğraşmış yazmış bastım artıyı.