bugün

Amacını merak ettiğim sevgilimdir allahsız utanmadan özledim yazıyor 3 haftadır aklın nerdeydi ? Ne yapılmalı sayın yazarlar.
Seni bi sikerim üç ay oturamazsın deyip orada sevgiliden ayrılmak gerekir. Kesin o kadar süre daha iyisini bulamayıp döndü sana.

Üç hafta ney lan? Ben o kadar süre Tayyipi bile görmesem başına bir şey mi geldi acaba derim. Hala ne yapayım diye bize soruyor.
Bu gidişle hazin son o olacak. Atsın bakalım. Biz susmasınıda öğrendik evelallah.
ne mi yapılmalı?

hemen bir kamyona atlanmalı ve adanaya doğru yola çıkılmalı, kamyoncuyla münasebet ilerletilmeli, gerekirse orandan burandan azcık okşatılmalı ama fazla ilerlenmemeli, arada bir kamyoncunun bıyığı okşanmalı ne biçim bir bıyığın var denmeli arada.

adanaya vardığında sıra bende denilip şöför koltuğuna oturulmalı, yalnız şöför koltukta otururken geçilmemeli, onun kalkması beklenilip sonra geçilmeli, sonrası allah kerim, sevgilinlen aranı düzeltir mi bilemem ama yine de bir dene istersen.

tanım: haınlıktır.
Yallah, yallah, yallah anacim. Birakin gidin ya. Ne oyalaniyorsunuz? Degerinizi bilmedikten sonra ne anlami var?
Duygusal gelgitleri olan biridir.
Ya ışık ver hayat boyu aģlas yada.. he senin kalp kirdigin bir durumda sen adim atmayip da buna ragmen o attiysa durum başka.
3 ay olmadığına yada sevgilinizin olduğuna şükredebilirsiniz sayın yazar.
Onu da arayip sormayan olunca ben bir eskiyi yoklayayim demiştir. Umursanmamali. iradeli olunmali.
Sevgili değildir o, sevgilin olsa duramazsın.
Gönder getsin...
(bkz: boynuz yiyen sözlükçü)
Hasta olmuş olabilir.