bugün

28 kasım 2015'te fethiye'de, saat 19:00'da başlayacak zirve.

130 kişilik mekan ayırdım arkadaşlar. ön ödemesini yaptım, haberiniz olsun. buyrun gelin bekleriz.

mekandan birkaç görüntü:

görsel

görsel

görsel

görsel
kaç gündür aklımda bi zirve olsa da gitsek diyordum. gitmenin vakti geldi ayy heycan yaptım.
17 gün kalan zirve. böyle giderse bazı yazar arkadaşlarımı elemek zorunda kalıcaz. talep inanılmaz. bedavı mı abi uçak bileti falan?
onca ilgiye rağmen, dün itibariyle hakkında bir şeyler karalanmamış zirve.

şahane zirve olacak arkadaşlar. tek sıkıntımız yer problemi. bu aşırı ilgiye nasıl cevap veririz bilmiyorum. dün, zirveye ev sahipliği yapacak mekanın işletmecileriyle toplantı yaptık. 4 saat kadar süren bu toplantıda çeşitli formulleri masaya yatırdık. her şey sizin memnuniyetiniz için. şaka amına koyim şaka rodostan viski gelmiş onu içtik. düşün yani adamlar viski satıyor ama bedavaya viski ısmarlıyorlar. işim gücüm yok sizi rahat ettiricem.

önemli uyarı: şahane zirve olacak. nefis kız yazarlarımız geliyor. bence katılın.
heyecan dorukta. 9 gün kaldı ve sanırım katılım sayısıyla rekor kıracak bir zirveye koşuyoruz arkadaşlar. var olun!
son 4 gün.

gayet kalabalık olacağa benzeyen zirve.
Hiçbir yazarın katılmayacağı zirvedir efendim.
hiç olmazsa aramızdaki baranları ortaya çıkarmasıyla kalplerimizi kazanan zirvedir efendim.