bugün

Nüfus cüzdanım olmadığı için sınav salonuna alınmadığım sınavdır.
‎!!! ösym'nin kahreden çelişkisi : "sınava girebilmek için sınava giriş ve kimlik belgesinden başka, adayın kimliğini gösteren fotoğraflı ve soğuk damga ile onaylı bir belge gerekmektedir" diyen ösym, üzerinde kimliğini gösteren fotoğraflı ve soğuk damga ile onaylı bir belge olan "sürücü belgesini" özel kimlik olarak kabul etmemiş ve beni kpss'ye almamıştır ! teşekkürler !!!
matemetik bölümünün adaylara zorluk çıkardığı, türkçe sorularının kafdağından farksız olduğu, felaketler sınavı.
sınav binasına girerken sadece adayları değil görevlileri de sinir krizine sokmuş sınavdır. kapıdaki görevliler binaya girmek isteyen görevlilere:

-çantayla giremezsiniz...
-yüzükle giremezsiniz
-bozuk parayla giremezsiniz
-araba anahtarıyla giremezsiniz...

sınavda yine öğrencilere kalem, silgi, kalemtraş ve 3 şeker dağıtılmıştır. ama, şeffaf olduğu gerekçesiyle adayların su getirmelerine izin verilmiştir.

adayların sadece cep telefonu değil, kolye, küpe, yüzük, saat gibi takılarla girmesine izin verilmemiştir-tabi ki görevliler de öyle-

!! ama ne hikmetse sınava türbanlı öğrenciler girebilmiştir. onların türbanları altında belki de kulaklık takmış olma ihtimalleri, bu şekilde kolayca kopya çekebilecekleri muhtemel değil midir?

!!sadece türbanlılar kopya çeksin, öyle mi?

kopya skandalında sorular sınavdan günler önce e-mail aracılığıyla gönderilmedi mi kardeşim, sınav anında mı kopya çekildi. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

!!kimi kandırıyorsunuz.

-yakında kopya çekmek amacıyla erkek öğrenciler de türban takabilir. savunma hazır:
-eee, türban serbest değil mi?

bu nasıl bir ülke ya rabbi!!!
rezilliğin ayyuka çıktığı kopya sıkandallarını bastırma çabasında saçma sapan sorularla dolu sınavdır.

Not: Türbanlıların türbanla sınava girmesi de ayrı bir çelişkidir. ne malum türbanın altında bir kopya düzeneğinin olmadığı. (kol saati ve künye de kopya düzeneği olabilme ihtimali varsa türbanın altında daha iyi bir düzenek olabilme igtimali daha yüksektir)
sonuçları bugün açıklanmıştır. buradan tc kimlik no ve şifrenizi girerek sonucunu öğrenebilirsiniz.

bu sınav hakkında bilgisi olan varsa (ne zaman ve nasıl tercihler yapılır? vb) bana da bilgi verebilir mi? unutmayın! paylaştıkça çoğalır. bir de aday sayısı nedir?
genel yetenekte full e yakın yapmama rağmen zamandan dolayı genel kültürde sıçmışım bildiğim soruları bile atlamışım ve 78 almışım biraz test çözme alışkanlığı kazanıp girseydim 85-90 rahat bulurdum ama önemli olan torpil olduğu için çokta canımı sıkmadığım sınav.
güncel Önemli Başlıklar