bugün

ilk maçı 69-55 kazanan ekibimizin oynayacağı bayan basketbol eurocup final maçının 2. ayağı.

yer: rusya
başlama saat: 17.00

ama basının bu konuya yaklaşımı inanılmaz. dün oynanan maçla alakalı ntvspor sadece skor verdi, tek kare bir fotoğraf bile yoktu. bakalım bu maçı yayınlayacak bir kanal çıkacak mı?

kızlarımıza başarılar diliyoruz.
sezon başında onların başkanları yoktu.

sezon başında onların sponsorları yoktu.

sezon başında onlara kimse şans tanımıyordu.

ama onlar eurocup'ta finaldeler.
ntvspor'un yayınlayacağı maçtır. basketbol sitelerimizin baskıları biraz olsun işe yaramış galiba.

hadi kayseri kaski!
başlamasına yaklaşık 10 dakika kalan maçtır. kızlarımıza tekrar başarılar diliyoruz. Allah yardımcıları olsun.
bu nasıl salon amk. diye sitem ettiğim salonda oynanacak ""final maçıdır"". ne maçı olursa olsun yapılan bir final maçıdır ve bizim okulun salonundan daha boktan bir salonda yapılmaktadır.
13 sayı fark ile yenilsek bile kupayı alabileceğimiz bir maçtır efendim.
sanki dayımın oğlunun nişan törenini izliyorum. bu kadar boktan bir salon ve yayın olamaz, olmamalı.
Bir türlü hücumda istediğimiz tempoyu bulamadığımız avrupa kadınlar euro cup final serisi ikinci maçı.
haydi kayseri kaski.
Getirin şu kupayı bize!!!

Not: gerçekten felaket bir yayın anlayışına sahiptir. Kameralar sallanıyor berbat pota altı açıları falan gerçekten rezillik. Türk televizyon yayın anlayışına b.k atanlar açıp ntvspor'daki bu maçı izleyebilir.
kayseri kaski'nin

1. periyodu 24-13,
2. periyodu 14-12,
3. periyodu 18-14,

geride kapadığı ve şu an 64-45 geride olduğu maçtır. hadi kızlar bir seri ile bu fark gider. 13 tane yeseniz yeter.
takımlardan hangisinin türk takımı olduğunu anlayamadığım maçtır. ben ki sporda bu yerli oyuncu fetişizme karşı bir insanım buna rağmen kayseri'nin kadrosunu görünce hafif garipsedim...
75-52 dynamo kursk galibiyeti tamamlanmış ve kızlarımız avrupa 2.si olmuştur. emeğinize sağlık kızlar.
kaybettik. herşey için çok teşekkürler ama en büyük sorun bu kadar yabancı oyuncu yanına en az bir iki tane türk iyi oyuncu ile desteklenmesi lazım yoksa bu böyle olmaz!
bu arada Latoya Sanders 27 sayı 10 ribaund ile kayseri kaski'nin maçta ki en iyisiydi.

edit: yine de herşey için yüreğinize emeğinize sağlık, tebrikler.
lise kapalı spor salonundan beter bir yerde oynanmıştır. bizim kızlar da sanırım ilk maçtaki 14 sayılık farka bir hayli güvenmişler.