bugün

koleksiyon yapsaydı eğer;
kitaplığı olmayan ve üst üste biriktirdiği kitapları raflara koymadan, boş bir odaya üst üste yığan bir kitapkurdu kadar sükse yapardı oysa bu tavır. off be adama bak dersin. entelliğin dibine vurmuş! o kadar meşgul ki; yenisini okuyor tabi..öncekilere elbette bu haksız muamele, diyerek hak verirsin. okuduğu ve ruhunu aldığı kitapları alt alta koyarak zorunlu bir ikamete tabi tutuyor. bi' anlamda seviştiriyor.. demez misin? ben derim...

oysa bir kadını hiç anlayamam ben. gider en güzel özetini, şafak kırmızından bayrağını, her ay doğmamış çocukların hüzünlerini, biriktireceği yerde bi bakmışsın gizliden gizliye diğer çöplerin en altına hasıraltı ederek kutuya atıyor. ayda bir kere olan ve sadece ona ait olan, her ay düzenli olarak biriktirdiğin bu pedleri hiç değilse bir kitap ayracı olarak koleksiyon yapsan ve benim ped koleksiyonum var desen emin ol yüzlerce erkek kapında sıraya girecek. ramazan pidesi almak için sahte bir edayla, önlere kaynak yapıp, tanıdık bir arkadaş bile bulacaklar o kuyruktan.

bence düşün bi kere. atma hemen çöpe...
neden hemen kızdın ki şimdi yha?