bugün

Geliyorlar. Hissediyorum.
Bor fiyatları ne olacak yeni milli savaş uçağımızın prototipleri nasıl şekillenecek vs vs.
(bkz: 5 yıl önceki bana diyeceklerim)
Dedemin bahçesinde bor madeni bulundu.
Dedim dinlemediğiniz, dedik dinlemediniz.
(bkz: 2010 larda çocuk olmak)

(bkz: kız istemeye borla gitmek)
(bkz: Lozan ın en gizli gipgizli maddeleri)

(bkz: Hedef 2073)

(bkz: 2073 de cor madeni çıkaracak olmamız)

Ve tabi ki...

(bkz: istifa et gılışdar)
kuzenimle yaşadığım anım... gibi başlıklar olacak muhtemelen

5 yıl sonra burası kesin inci foruma döner çünkü.
yıllardır yürütülen çalışmalar ve gayretler meyvesini verdi..

türkiyenin güneydoğusunda kürdistan özerk yönetimi resmen kuruldu..
bundan sonraki hedef bugüne kadar kurulan 3 ayrı kürdistanın birleştirilip tek parça bağımsız kürdistan komunist devletinin kurulması olacaktır..

cumhurbaşkanı erdoğan korkacak birşey olmadığını kurulan özerk yönetimin ankaranın kontrolünde kalacağını söyledi..

artık mesele bir mübadelenin yapılıp yapılmayacağıdır..
sınırlara kürdistan askerleri yığılmaya başlandı..

artık sivastan itibaren ülkenin geri kalanı kürdistan özerk yönetimi ve başkanı abdullah öcalandır..

öcalan çok yakında imralı adasındaki malikanesinde ayrılarak ülkesinin başına geçecektir..

erdoğan bu durumun sorun olmayacağını korkulacak birşey olmadığını ve tamamen ankaranın kontrolünde olacağını söyledi ve dedi ki "elhamdülillah çok yakında türkiyenin laik yapısı tamamen değişerek şeriat devletihaline gelecektir.. tüm altyapı çalışmaları tamamlandı.. ümmetimiz rahat olsun artık eski üniter laik demokratik türkiye yok artık eyalet şeriat islam devleti olan türkiye var.. ülkemizin adı bundan böyle türkiye islam cumhuriyeti dir.. memleketleri kürdistan içinde kalan vatandaşlarımızın memleketlerine rahatça gidip gelebilmeleri için çalışmalarımız başladı inşallah yakında çözümleyeceğiz"

türkiyenin yeni haritası

yandaş medya..
gürcistan üzerinden kaçmaya çalışırken yakalanan eski siyasetçiler.
Sözlük kızlarının fotoğrafları.