bugün

i.melih gökçek'in ankara halkına yüksek oranda arsenik içeren kızılırmak suyu vermesinden dolayı ankarada bir anda patlama yapan salgındır. bugün sivastan ankaraya gelen ben babam ve ablamın aniden rahatsızlanarak halsizlik, ishal ve kusma belirtileriyle ankara üniversitesine gitmem ile örendiğim salgındırda. son 1-2 haftada 180 üzeri aynı vaka hastaneye başvurmuş. hepsinin zehirlenme sebebi sudan alınan bakteriler olduğu söylendi(biz de dahil). bunu bize bizzat acil bölümündeki doktorlar söyledi.sabah 3 ten beri 3 serum almama rağmen hala ayakta duramıyorum arkadaşlar. yemin ederim bu entry i girmek için girdim internete. inanmayan arkadaşlar yakındır sizin de gidip görmeniz. devam gökçek'i desteklemeye. bu ülkede böyle adamlar var oldukça bu halk daha çok ızdırap çeker..halk dalkavukluğuyla bir yere gelinemeyeceğini yakında ispatlayacak gökçek...

hadi gökçek çık gene ispatlamayan şerefsizdir de...
ulan günlerdir "kesin makarna dokundu", "tamamen dönerin etkisi", "yok hocam kumpir yapar böyle şeyler" diyenlere inandıramadım arkadaş. ishalim lan. hastaymışım bak.