bugün

#SonunGeldiPKK

"PKK çözüldü"
"PKK dağıldı"
"Elebaşı öldürüldü"
"PKK bitti"
''Pkk'yi bitirdik''
''Bu kez fena darbe yediler!''
''Pkk'nin hiçbir şansı kalmadı''
''pkk'nin sonu geldi''
''BAHOZ öldürüldü, pkk tamamen bitti!''
''Karayılan kıskıvrak yakalandı, pkk telaşta!''
''Bayık yaralandı, pkk büyük darbe yedi!''
''Büyük temizlik!''

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=3Cx8I8810ig

Kendi kendinizi kandırmaya devam edin, pkk'yi bu şekilde bitiremezsiniz. bilakis, pkk'yi daha da güçlendiriyorsunuz.

30 yıldır tek yaptığınız bu: pkk'yi güçlendirmek!
son 6 ayda 400 de şehit verdik. eğer 400 şehit verdiysek onlardan en az 40 bin leş almamız lazım. bu mücadele de başarılı değiliz, kendimizi başarılı saydıkça da bu önerme gerçek olmayacak.

edit: biri de çıkar sivil der. ideoloji, vatan'ı doğru sevmeyi engelliyor.
(bkz: siber ihbar)
Gerçekleri söylediğim için polisler beni tutuklayacaklarsa, varsın tutuklasınlar. Ben her zaman doğru bildiklerimi ''korkusuzca'' söylerim. Ve bu arada, gerçeğe tahammülü olmayanlar, kaybetmeye mahkumdurlar.

Birilerini memnun etmek için yalan söylemektense, boşu boşuna dökülen kanı düşünüp, ve sonra da müslüman olduğumu hatırlayıp gerçekleri haykırırım!

Kendinizi kandırmayın, gidin de son otuz yılın devlet yalaması gazetelerinin manşetlerine tek tek bakın. Ben baktım. Her seferinde de ''büyük temizlik'', ''pkk bitti'' minvalinde manşetler atmışlar. Neden? Çünkü reayaya milli gaz verecek!

Aptal olmayın. Devletinizin size söylediği yalanlara kanmayın, sarayın savaşına alet olmayın. savaş çığırtkanlığı yapmayın. Yoksa er ya da geç dökülen kan sizin yüzlerinize de sıçrar.