bugün

başıma gelmemesi için bu sene çok çalışmam gerektiğini bana hatırlatan başlık.bi seneniz gidebilir ama ingilizceniz eskisinden pek bi daha gelişmiş olur.
lisede hazırlık okunmasına ragmen muhafiyet sınavının gecilememesi durumda üniversitede de hazırlık okuyarak gerceklestirilebiliecek durum
cok insanın basına gelir, cok kötü bir olay olmamanın yanında üniversitedenin en rahat senesidir
lisede ingilizce üniversitede almanca okunursa gayet normaldir
eğer biraz eğlence diyilorsa okunabilir,ben okudum ama keşke okumasaydım dediğim olay... yaş kaybı,tek artı yönü tanıdığınız biribirinden güzel insanlar...
galatasaray üniversitesinde normal olan durum.
orada fransızca hazırlık 2 yıldır.
ha başlığın mantığı açısından orada 3 veya 4 yıl hazırlıktan bahsedilebilir.
2 tane yabancı dil öğrenilmesi durumunda gayet normal karşılanbilecek aktivitedir.

2 inci hazırlık senesini okyan kişilere, hazırlık okuduğu öğrenilince şöyle sorular gelebilir.

- Yahu sen anadolu lisesinde okumuyor muydun? (okulun dandikmiş demekki)
- Yahu senin ingilizcen iyi değil miydi? (demek ki bizi yiyormuşsun, bi bok değilmişsin)
serbestlik için büyük bir adım, ana-babalar için küçük bir terliktir.
lisede ve üniversitede hazırlık okumak ortama adaptasyon bakımından eşsiz fırsattır.
yeditepe üniversitesinde okuyorsanız,2 seneden az bi sürede hazırlığı bitirmek pek kolay olmadığı için gayet normal bir durum *