bugün

(bkz: ne varki aga bunda)

herşey bi yana da abicim herkesin senin gibi düşünmesini beklemek ahmaklıktır. Sana ne koskoca adam isterse örtünmesini teşvik eder isterse ateist olmasını. Siz buna karar verme yetkisini kimden alıyorsunuz. kimsiniz ki siz!

hem örtünürse gençliği heba falan olmaz efenim. ama siz heba edersiniz bir nesli sırf bu yüzden. yazık valla.
dindar olmasınlar da tinerci mi olsunlar ? değil mi değil mi
Soğuktandır. Özellikle soğuk iklimlerdeki ayazda örtünmeden çıkarsanız maazallah bakır bile sıçarsınız. Herkes land rover ciple gitmiyor okula sevdiceklerim.
(bkz: 12 yaşındaki çocuğa prezervatif hediye eden chp li) birde bunu okumak lazım, hangi daha dürüst ve şerefli?
kimseyi ilgilendirmez çocuğunu istediği gibi yetiştiremeyecekse çocuğunu ateist yapamayacaksa nerede özgürlük anlayışınız zaten asıl kararı büyüyünce kendi verecektir.
üşümesin diye örtmüştür.
(bkz: çıkarken kapıyı da ört)
fosillesmis bi beyine sahip olmasi muhtemeldir.
müslüman mahallesinde salyangoz satmak.
yobaz baba zihniyetine göre, evlenme zamanı gelmiş çocuktur.
çocukluktan itibaren örtünmeye alıştırma çabasıdır. farklı şekillerde yorumlayıp olayı çarpıtmak mümkün olsa da gerçeklerle ve karşılıklı hoşgörü ile yaşamamız gerekmektedir. eğer ben çocuğumu ateist yetiştirmek istediğimde dindar kişiler tepki vermiyorsa onların da çocuğunu müslüman yahudi vb. dinlerden birine göre yetiştirmek istediğinde benim de tepki vermemem gerekir. az at gözlüklerinizi çıkarıp empati yapmaya davet ediyorum herkesi. işinize gelirse....
başka bir şeylerin peşindedir.
12 çok yüksek olmuş. daha bugün gördüm bir kızçocuğu, en fazla 8 olsun ki türbanı ve o garip pardesü ile 100 metreden dikkat çekmekteydi.

koruma ve namus ha? yada dinin emir-yasakları? nereden bakarsan bak, bu saçma inançtan kurtulmak için ya insanlığı derinden sarsacak bir olay yada uzun yüzyıllar gerekli.
12 yaşındakı kızıni bikiniyle plajlarda teşir eden babanin nesildaşı, cahil kimsedir.
o babalardır ki 12 yaşındaki kızını 30 yaşındaki adamla nişanlayabilmek için kızına pembe ayakkabılar almıştır.
beyinsizlik ten başka bir şey değildir. ufacık çocuğu siyasi konulara alet ediyorlar. yazık.
iskele babasıdır.
Herkesi kendi gibi sanıp, erkeklerin nefsini tetikleyeceğini düşündüğü 12 yaşındaki kızını örten babadır.

Zira kızını 12 yaşına gelmesine rağmen hala bir kısmet bulup başgöz edememiştir. Zaten zat-ı şahaneleri, kızı da okula bu yüzden, biri görür beğenirde istemeye gelir mi, düşüncesiyle göndermektedir..
çocuğuna nasıl düşünmesi gerektiğini öğretmek yerine, kendi düşünüp verdiği kararları ona zorla öğreten babadır. ileride problem oluşturabileceğini pek düşünmez. çünkü problem onun vazgeçilmezi olmuştur. problem onun için sevap anlamına gelmektedir.
böyle şeyler hükümetin desteklediği propagandalar olduğu için bu insanlarda da ''bizi de görürler mi?'' diye bu yolu kullanıyorlar.

kız satma devri bitince? kızı kullanma devri başladı demek ki.

bu zihniyetteki insanlar çok iyi biliyoruz ki erkek çocuğunu taparken kız çocuğuna üvey evlat muamelesi gösterir.
bu ülkede 18 aylık bebeğe tecavüz edilmiştir. sapıklık ülkemizde sabittir. 12 yaşındaki kız çocuğunu örtmek bu ülkede normal karşılanmalı ve babanın kaygılarını anlamak gerekmektedir.
12 yaşındaki çocuktan her türlü tahrik olan bünyelerin olduğunu bilen babadır.
kızına ömrü boyunca da ne yapmak istediğini sormayacak olan baba tipidir efendim.
kendi kızını kapatıp başkalarının kız çocuklarına sulanan babadır.
çocuğuna herhangi bir seçim özgürlüğü tanımadan, kızını belki istediği belki istemediği birşeye sürükleyen babadır.