bugün

varmış. vallahi dumura uğradım. şaşırdım oha dedim. kaç bin yıllık olduğuna değil beyne sahip bi insanın buna nasıl inanabileceğine şaşırdım. aha bu da linki http://kurdcu.10.forumer....-10000-yillik_post17.html

not: 10000 yıl önce dünya buzul çağından yeni çıkıyordu.
insanda tebessüm yaratan saçma tarihtir. *
10000 biraz fazla mı olmuş sanki dedirtir.

(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
bir milyon çok oldu yaa keşke 500000 deseydim!
(bkz: yaran arog replikleri)
olmayan tarihtir.10.000 yıl önce bir halkın varlığından bahsedebilmek mantıksızdır ancak bu saçma önerme dahi bazı tiplerin içindeki o ırkçı o iğrenç kusmuklarını saçmasına engel olmamış, lan siz insan değilsiniz lan!
çindeki hayali piramitleri kendilerine mal eden dallamaların, medeniyete katkıyı geçtim bol bol kütüphane yakarak içine etmiş barbarların, komşusu yunandan 2.500 yıl sonra anca yazıya geçebilmiş moğol çakması beyaz çorabını siktiklerimin, 30 yıl boyunca pkk tarafından taşşak geçilen avrupa yalakçılarının dalgaya aldıkları konu.

he yavrum, he gazmanım süpersin he.
tarihi bir gerçektir. ilk kürt savaşçıda bu tarihlerde çıkmıştır.

görsel

ek: faşist türkler eksiliyor. çekemiyorsunuz tabi.
yunan tanrılarının ve mitolojisinin aslında kürt tanrıları ve mitolojisi olduğunu iddia etmekten farkı olmayan tarihtir.
bilgi yanlışı olan konudur efendim doğrusu 1.000.000 yıllık kürt tarihi olmalıdır.
(bkz: bi bitmediniz amk)

· 1 milyon yıllık kürt tarihi (76)
· 100 bin yıllık kürt tarihi (33)
· 10000 yıllık kürt tarihi (20)
· 12000 yıllık kürt tarihi (134)
· 15 milyar yıllık kürt tarihi (13)
· 4 54 milyar yıllık kürt tarihi (2)
· 4 milyar yıllık kürt tarihi (2)
· 47 bin yıllık kürt tarihi (34)
· 5000 yıllık kürt tarihi (513)
· 5003 yıllık kürt tarihi
· 5837 yıllık kürt tarihi (20)
· 6362716362816462 yıllık kürt tarihi (9)
· 656 trilyon yıllık kürt tarihi (2)
· 8000 yıllık kürt tarihi (25)
· 999 senoktokatragintilyon yıllık kürt tarihi (8)
10.000 yılda adam gibi devlet kurulmaması.
(bkz: Homo neanderthalensis)
sallama bir tarihtir, fakat doğru olması durumunda kürtlerin utanması gerekir, ulen onbin yıldır varsınız, bi bağımsız devlet kuramamışınız.
Başarılarla doludur. Evet.
olmayan tarihtir. adama gülerler kamil gülerler.*
(bkz: sözlüğe götümle gülüyorum butonu koyulsun)
Kart kurt.
onlar dünyadan öncede varmış diyola.
90.000 yıllık sekel tarihi yanında bir hiçtir.
Zaten günümüzde 10000 yıllık kürt tarihi vardır 5000 yıl sonra

(bkz: 15000 yıllık kürt tarihi)
Bakın türk'lere dünyaya hükmetmişler. Kimsenin umurunda değil. Demekki neymiş? Ulaşılamayan değerli imiş.
kürtlerin beyni bu saçmalıklarla yıkanıyor işte. 10 bin yıllık tarih, kadim halk, yüce halk masallarına inanan aptallar bir gün ansızın beline bomba döşeyip kendini patlatıyor.