bugün

dershaneler kapatıldıktan sonra okul bünyelerinde hafta sonu açılan destekleme kurslarının niteliği gün geçtikçe tartışılır hale geliyor.devletin buna bir çare bulması lazım.dershaneleri kapattım demekle olmuyor. dershanelerin yerine alternatif olarak düşünülen bu kurslarda ders başı sadece 25 tl alıyoruz.çoğu öğretmen açmıyor bile. gelen öğrenciler de 1 ay sonra devamsızlık yapıyor. yoklama alınmıyor. öğrenci sürekli mazeret isteyip başka derslere girmek istiyor.

zaten beden eğitimi öğretmenleri ve bilgisayar öğretmenleri de kurs talep edince çoğu öğrenci bu dersleri tercih ediyor.

matematik türkçe fen sosyal gibi ana derslerde öğrenci sayısı bazen beden dersindeki öğrencilerden daha az oluyor.tam bir keşmekeş. tam meb vizyonu.

seneye etüt merkezleri vs tamamen kapatılacak. arkadaşlar memnun mu! bilgi alalım
ha bir de etüt vs kapanırsa daha çok talep olacak.
Devlet yerine özel okullarda bu eğitimler verilmelidir . Böylece özel okuldaki öğretmenler de bir nebze olsun para kazanacaktır. Hem atama bekleyen öğretmen sorunu biraz olsun azalır. Zira götü rahat olan devlet öğretmenleri için kurs sadece para kasma yeridir.
Öğretmen olsaydım dilekçe vermeyip haftasonu yatarım.
https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/11195777
96827918336?s=19
iyi ki zamanında okuyup diplomamızı almışız diye teselli aratatan bir eğitim sistemiyle karşı karşıya olduğumuzu gösterir.
devler yükünü atmak istiyor okullardan. özel okullar sayesinde elitler , zenginler daha da elit zengin olacak. yoksulun çocuğu mu ?

haaaaa çok komik.... kim takar la onları...