• ne aptal insanlarla bir arada yaşıyoruz ya. dünyadaki parayı yöneten adamlara borç verdiğimizi zannedecek kadar düşük zekalılar. bir de haklılarmış gibi gelip millete laf sokmaya çalışıyorlar. daha 1 ayda 4.5 liradan 7 liraya gelen doları kontrol edemiyor kalkmış o dolara tasma takmış doların gerçek sahibi adamlara borç verdik diyorlar.

bu insanlar başlarına gelen her şeyi hak ediyorlar aslında. bu düşük zekalıların da haklarını savunuyorsun ama bunlar haklarını korumaya çalışanlara düşmanlık güdüp haklarını yiyenlere destek çıkıyorlar hala. aslında bırakacaksın deveye diken insana öpen kanunu işlesin. kucakta oturmayı sevene ya oturma kucakta ayıp diyoruz. sana ne bana ne aslında..
    7 0 ...
  • artık bıktıran rahatsızlıktır. denemediğim şey kalmadı. belki parazit vardır diye 3 kutu ilaç tükettim. bir tüp pruzon krem sürdüm ama bana mısın demiyor. görünürde çatlak patlak da yok ama geçmiyor bir türlü. iyice sıkılmaya başladım.
    not: dalga geçecekler, ya da ima da bulunacak olanların götüne tır şaftı girsin.

edit: dalga geçenler size tır şaftı girmesin tır komple girsin amk. ayrıca başınıza gelir de, çareyi kamerun ya da nijerya milli takımda bulursunuz umarım. amk alagavatları.
    11 1 ...
  • güle güle şişko nuri. gerçekte fıstığa kıyamayacağını biliyorum. huzur içinde uyu.

https://video.uludagsozluk.com/v/en-karizmatik-kötü-karakter-69484/

5 0 ...
  • güle güle şişko nuri. gerçekte fıstığa kıyamayacağını biliyorum. huzur içinde uyu.

https://video.uludagsozluk.com/v/en-karizmatik-kötü-karakter-69484/

5 0 ...
  • Evlilikten soğutup, allahım bizi böyle bir felaketten korusun duasını etmeme sebep olan çifttir.

düğün fotolarını nevresim yaptıran çift

edit: bu yaptığınız ayıp diyen sığır arkadaş, yatak odalarına girip bu fotoyu ben çekmedim herhalde.

Ed2: https://twitter.com/macos.../1031132614827155456?s=21
    40 6 ...
  • Ankara'da yasanmis olay.

Bu siradan tiplerin olayi ise durum cok daha vahim. Zira bu kiskirtma politikalari ulkeye zarar vermekten baska sey getirmez. Kimseyi kahramanlastirmayacagi gibi kendi halkina da buyuk zarar verir.
    6 4 ...
  • Öncelikle zordur reddettiğiniz şeylerin sizin için bir fırsat olduğunu anlamak, çünkü bunun için daha kötü şartlar görmeniz gerekir. Evet kaçırılan hem iş olur hem de eş olursa ve o fırsatlar elinizden uçup gittiyse benim gibi olursunuz, elinizden kaçıp gider o balon ve sadece izlersiniz pişmanlık sarar her yanınızı. Geceleri uyuyamazsınız ve keşkelerle dolar lugatınız.
    Yıl geçti aylar geçti hala atamadım aklımdan
    Hala aklımdan atacağım fırsat geçmedi elime
    Belki de hiç geçmeyecek
    Hep bu pişmanlıkla yaşayacağım.
    0 0 ...
  • Saçların kestirilip kestirilip kısacık kaldığı ama yine de istenen şekle girmediğinin anlaşıldığı an ile eş zamanlı vuku bulur. Neden yani neden?
    2 0 ...
  • ilişki derken ; böyle düşünen birine hak vermek lazım.
    Beyin de bir organ pipi de bir organ.

Burada tartışacak konu-yaklaşım, kişinin bu düşüncenin doğmasına neden olan organının hangisinin olduğu ve hangi organı ile düşünüp hareketlerini biçimlendirdiği durumdur.

Eğer pipisi ile düşünüyor bu durumun biçimlendirdiği hareketler ile sözlüğe yaklaşıyor ise
    Uludağ sözlük ilişki sitesidir ve kesinlikle elinde kalmıştır.
    Malum, vermeyince "orospu" verince "manita" olma durumu.

Beyni ile düşünüyor ise; bilmek, bilgisini geliştirmek ve paylaşılan bilgiden yararlanmak maksadı ile takılan biri için de Uludağ sözlük ilişki sitesidir.
    ilişk-iletişim bilgi açısından...
    0 0 ...
  • Tamamen sizinle ilgili bir kavramdır, nasıl bakarsanız öyle görürsünüz meselâ beni bu zamana kadar herseyime yaptığım her halta rağmen doğru olarak tek bir insan gördü.
    Belki de ben bu yaşıma kadar bir tek ona doğru insan oldum, tartışılır.
    Velhasıl kelam gerçekten nasıl bakarsanız öyle görürsünüz.
    2 0 ...