bugün

entry'ler (7)

günün sözü

bulamadım çare, yüreğim pare pare. SONUMU BiLMiYORUM.

düşün ki o bunu okuyor

ne kadar zarar verdim ben sana ? canını çok mu yaktım. bilseydim yapmazdim. beni bu kadar cok sevdigini bilseydim yapmazdim. bildiğimde yaptiklarimi da yapmazdim ki. ama diyolar ya son pismanlik neye yarar gerçekten öyle. belki benim ki biraz geç oldu. hatta baya gec. benden nefret edicegin kadar zaman geçmiş. artik geç kelimesi bile erken kalıyor bize. ama etme benden nefret. çünkü ben buna da degmem ki senin gözünde. bunlar boş sana göre. ama değil, elimden gelmiyo işte hic bişey duzeltemiyorum biseyleri , aklindakileri , aklındaki ben'i , asıl gerçek ben'i. zarar veriyorum sana. seni şu küçücük kalbimle aslında öyle cok seviyorum ki , yıllardır.. ama bi o kadar da zarar veriyorum sana. ama yine de gitme benden. buyumedim galiba ben. bırak birlikte büyüyelim. bırak birlikte gerceklestirelim hayallerimizi. 13 yasimda nasil yanimda sen varsan 73 yasimda da sen ol. tek farkın yanimda olman olsun. hayallerimi seninle gercektirebilmem olsun. demiyim ben torunlarima bi adam vardı, tanıdığımda daha adam bile değildi ama o benim tanıdığım en adam gibi adamdı diye. korkmuyorum artık sensiz olmaktan. çok bekledim ben sensiz. cok cezalar verdim kendime sensizim diye. sokaklara küstüm , insanlara küstüm ben kendime bile küstüm. tek seninle barışıktım ama sen yoktun. olmazdın. ama sonra oldun baristim ben kendimle , baristim dünyayla. yine küstürme beni kendime , yine küstürme beni dünyaya. bırak barısık kalıyım ben. bırak büyiyim seninle. mahrum bırakma beni kendinden. sen eksik etme bana ellerini. eksik olma benden. hayatımdan, hayallerimden..

evlenilecek insanda aranan özellikler

beni sevdiği kadar benden nefret etmesin yeter. su günlerde tek isteğim bu

hiç aşık olmamış birine aşkı anlat

liseye başladığım ilk hafta olup bitirirken de aynı kişiyle bitirdiğim meseledir. kısaca ne onunla olur ne onsuz. canınıda yakar yüzünü de güldürür. ama hesap soramazsin canımı yaktın diye. çünkü'sü de yoktur.

şarkı sözlerini minnoş ile değiştirmek

gider mi minnoş çok seviyorken?? (icimden bunu söylüyordum)

saçtaki ilk beyaz saç teline verilen tepki

belki de bi çok insanın yaslandım düşüncesi.. kalbiniz genç kalsın

yanak eritmek için gerekenler

'KONTÜR' olmazsa olmaz , yüz inceltme , burun küçültme.. esetiksiz çözüm