entry'ler (12)

izlenmesi gereken komedi filmler

3 idiots. hem komik hem de ders alinasi cok guzel bir film.

götü kalkık sayısal öğrencileri

sayisal sectim diye digerlerinden ustun oldugunu zanneden ogrencidir. bu onun digerlerinden daha zeki oldugunu gostermez sadece zeka cesidi farklidir, bunun calismayla cabalamayla da ilgisi yoktur. ayrica cevrede sayisal secipte yeteneklerinden cok uzak meslekler secen mutsuz, basarisiz insanlar vardir.

2012 kpss genel kültür testi il başarı sıralaması

sorular calindi ya da calinmadi insanlarin aklinda boyle bir soru isaretinin olusmasi bile birseylerin yolunda gitmediginin ispatidir. zaten boyle bir sistemde istedigi sonucu alamayan uzulmemeli alan da sevinmemelidir.

yazarların ilkokuldaki sıra arkadaşının tipi

birinci sinifta bi cocuk vardi yanimda surekli yazimi elestirir dururdu bir gun annem geldi tabi ben bu cocugun bu elestirilerinden her isime karismasindan bikmisim agliyorumda agliyorum soruyorlar annemle ogretmenim bir turlu anlatamadim derdimi ama simdi aklima geliyorda o cocugu ogretmenim musallat etmis olabilir basima onun yazisi guzel miydi neydi artik neyse ne iste bir de okuma bayraminda da uskudara giderkende o vardi yanimda.

ben bu yazıyı 16 yaşındaki halime yazdım

sevgili 16 yasindaki yani umarim seneye olacak olan halim insallah o zaman su ergen sivilcelerim gecmis olur. simdi tm sectim hukuk istiyorum ama acaba sayisalla ya da dille degistirsem mi diye bin tane soru isareti var aklimda. su matematik ve geometriyi de bir an once duzeltmis olsan iyi olur zira o notlarla hukuk istiyorum dediginde insanlar sana bir taraflariyla gulebilirler. bu yil yaptigin gibi yapma bak ortalama artik cok onemli. bir de kimsenin soylediklerine aldirma bu senin hayatin neticede. siir yazmaya devam et. umarim pek cok yasitin gibi erkenden buyuyecegim diye ugrasip sacma sapan hallere sokmazsin kendini neyse zaten tum bunlar senin sorunun hadi sana kolay gelsin kendine yani bana iyi bak.

muhteşem üçlüler

metin-ali-feyyaz.

sözelcilerin mal olması

Ne sozelci, ne sayisalci, ne esitagirlikci ne de dilci digerlerinden ustun degildir. Netice de herkesin ilgi alani ve yetenegi farklidir. Is yetenegini tespit edip bu alana yonelmektedir.

otobüste arkalara ilerleyelim beyler diyen adam

Eger arkada hic yer olmadigi halde bunu soyluyorsa birgun mutlaka otobusun en arkasina konulup uzerine 200 kisi salinip ardindan da arkaya ilerleyelim lutfen denilmesi gereken kisidir.

tuvaletteyken yapılabilecekler

tuvalet ihtiyacini gidermek. Yeni yeni icat cikarip durmayin.

son yıllarda türkiyede artan çiğköfteci dükkanları

Bazi yerlerde gercekten de hakki verilerek yapilsada Ibrahim Tatlises`in de dedigi gibi su firmalarindan sonra ilk denetlenmesi gereken yerlerdir.

yaz akşamı evde yapılacak en güzel şey

Guzel bir yaz aksami neden evde oturdugunu dusunmek.

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey

Bu basliga yazan erkek yazarlarin bahsettiklerinin uc kiz biraraya gelince degilde uc kiz bir erkek bir araya gelince konusulanlar oldugunu dusundurup gulduren baslik.